5. Terraplaza

Események az akvarisztika világában

Re: 5. Terraplaza

HozzászólásSzerző: Nya » 2011.10.16. 23:04

Csak sajnálni tudom,hogy nem lehettem ott ! :( Azért remélem valaki megörökített egy két felvételt! ;)Amin így utólag is gyönyörködni tudok!
Nya
Hinomaru
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.05. 09:23
Tartózkodási hely: panzer4@mailbox.hu

Re: 5. Terraplaza

HozzászólásSzerző: star67 » 2011.10.17. 13:31

Eddig ezt találtam, de a terra plaza oldal is készít összefoglalót.

http://www.akvarista.hu/index.php?oldal ... lbum=19305
star67
Hinomaru
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.08.25. 15:38
Tartózkodási hely: Budapest, XI. kerület, spcs01@gmail.com

Re: 5. Terraplaza

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.10.17. 15:36

Kinéztem én is az eseményre, de végül nem maradtam túl sokáig, dél körül eljöttem.

Engem kifejezetten zavart, hogy relatív sokat kellett sorban állni, ennél lényegesebb nagyobb rendezvényeket (lásd Exotica) le tudnak bonyolítani jelentősen gyorsabb bejutással...

Azonban kaptam egy olyan információt, hogy következő alkalommal (február) már máshol, egy nagyobb csarnokban lesz megrendezve. Remélem.

Sok helyen lehet véleményeket olvasni, hogy az akvarisztika gyengébb volt, mint korábban, hogy hiányoznak az érdekesebb garnélák. Valóban.

Mindenesetre jó volt kinézni, ismerősökkel találkozni és beszélgetni. Természetesen nem jöttem haza üres kézzel, sikerült bezsákmányolnom néhány növényt, és eleséget a kopogó szemű garnéláknak. Illetve hosszú idő után ismét vásároltam néhány halat, ismét lett egy halas akváriumom!

Ja igen, és még mielőtt elfelejtem: Nem gyakran történik ilyen, de most a TP-n ezt a történelmi pillanatot is megéltük: A fórum 3 moderátora egy helyen, egy időben jelen volt és egy pár perc erejéig eldiskuráltunk :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 5. Terraplaza

HozzászólásSzerző: Frettner » 2011.10.17. 19:22

Hát én is úgy voltam vele, hogy garnéla még lehetett volna....
De nem tudom ki vettt volna a Mosurákból, Kék és Fekete tigrisekből....
Majd jövőre viszek ki párat. Még Pandákat is.

Kép
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: 5. Terraplaza

HozzászólásSzerző: ata7 » 2011.10.17. 20:36

Köszönjük a beszámolókat,akkor semmit nem veszítettem,hogy más programra szavaztam.Azért az elkeserít,hogy minden kiállításon /Exotica,TP/ ahol már többször jártam az akvarisztika -beleértve:hal.növény,garnéla -mennyisége és színvonala nem éri el a hüllőkét. Jómagam pedig azt gondolnám,hogy sokkal többen akvarizálnak mint hüllőznek,de akkor lehet tévedek?
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: 5. Terraplaza

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.10.17. 21:04

Nem akarom én is leírni a saját véleményemet rendezvényről, mert teljesen felesleges és szubjektív. Én jól éreztem magam és ennyi. Csak az akvakertész kollégákkal szerettem volna beszélgetni és két előadást megnézni, ez így meg is volt. A moderátor meeting az jópofa volt, csak ne lett volna ilyen futólagos. :)
Az általános választékról nem tudok nyilatkozni, mert egyáltalán nem lestem a kiállítók kínálatát, de az viszont feltűnt, hogy növényből mennyire bő választékot nyújtott nem egy árus és az árak is a földön jártak, vagy az alatt egy kicsivel. :)
Szerencsére én mindig tudom, hogy mire számíthatok ezeken a rendezvényeken, így nem szoktam csalódni.
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Előző

Vissza: Események

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron