Breeders n keepers

Hírek, információk, újdonságok, események

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: boomo » 2013.04.18. 17:12

Gratulálok ez tényleg szép siker
boomo
Mosura
 
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2012.08.17. 18:10
Tartózkodási hely: Budapest xyfono@gmail.com

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.06.13. 21:29

Az újság nyomtatása elkészült, rövidesen elérhető lesz, akit érdekel nálam jelentkezzen! szentgyo<kukac>g mail<pont>com
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: Garneland » 2013.06.13. 22:38

Egyébként én mindenképpen szeretnék egy példányt venni.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.06.14. 14:47

Egyszerunick írta:Egyébként én mindenképpen szeretnék egy példányt venni.


Kérlek e-mailben jelezzétek. Pontos részleteket nem tudok még (mikor lesz átvehető, mennyibe kerül, stb) de ahogy lesz pontos infom meg fogom írni.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.07.04. 13:38

Az előbb csengetett a postás :)

Kép

Kép
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: Garneland » 2013.07.16. 17:57

Én elkezdtem olvasni az újságot. Első tekintetre nagyon szép és igényes, az volt az első gondolatom, hogy ilyen szép újságot még nem láttam. Nagyon jó, hogy van egy ilyen újság amit angolul lehet olvasni. Nekem bárhogyan teteszene az újság, mivel garnélákról szól és olyan nyelven van amit értek. ..viszont ahogyan jobban átnéztem, az volt az érzésem, hogy azért többet is ki lehetett volna hozni egy ilyen újságból, kicsit kezdetlegesnek érzem, bár lehet, hogy ez normális, mivel ez az első kiadás, az első szám. Végülis szép képek és interjúk profiul elrendezve. Ez szerintem egy, vagy több internetes blognak is elmenne, ennél nem több. Kicsit hiányolom a változatosságot az újságból. Még csak az újság átnézését fejeztem be, az olvasását még nem, de abból amit már olvastam úgy tűnik, hogy elég sok hasznos dologról lehet olvasni benne, elég tapasztalt és profi interjú alanyokat sikerült találniuk a készítőknek.
Majdnem elfelejtettem még egy nagy negatívumot megemlíteni: rossz a tartalom elhelyezése az oldalakon. Látszik, hogy az utolsó lépéseknél már kicsit siethettek, mert nem hinném, hogy nyomtatás előtt végignéztek egy kész példányt. Rossz, hogy az újság közepén nehezen lehet látni a szélső szavakat. Számítógépen jó, de a gyakorlatban nem. Titeket nem idegesít ez?
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.07.16. 18:29

Az újságnak az volt a célja, hogy tenyésztőket mutasson be, emiatt csak interjúk vannak benne... Nem hiszem, hogy a változatossággal gond lenne, mivel rengeteg érdekes dolgot tudhatunk meg minden egyes interjúból, és hát van benne jópár...

Számomra nem zavaró a szöveg elhelyezése, kényelmesen el lehet olvasni a középső részt is.

Ami nekem negatívum az a papír, ha minden igaz a következő kiadás már fényes papírral jelenik meg.

Én meg vagyok vele elégedve, nekem összességében nagyon tetszik!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: Garneland » 2013.07.16. 18:53

Nekem tetszik a papír, jó hogy más, mint a legtöbb újság amiknek fényesebbek a lapjai.

De miért ez a célja? Ha lenne egy, vagy több angol nyelvű garnélás újság ezen kívül, akor értehtő lenne, hogy valamire specializálódik, de mivel ez az egy, ha jól tudom, akkor lehetne szerintem változatosabb, más féle cikkekkel is.

Hát egyelőre ezek az észrevételeim, de persze ez a kedvenc újságom mindentől függetlenül.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.07.16. 18:58

Mivel ez nem azért készült, hogy egy angol nyelvű folyamatosan megjelenő garnélákkal foglalkozó újság legyen!

Ez azért készült, hogy bemutasson néhány európai garnélatenyésztőt.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Breeders n keepers

HozzászólásSzerző: Galagonya » 2013.07.16. 20:52

Nekem összességében tetszik az újság, a papír is bejön, érdekes, különleges. Nyilván fényes papíron máshogy mutatnának a fotók, de egyébként szerintem egyedi lett a kinézete és szerintem is szép.

Amit vártam tőle a tenyésztők bemutatásával kapcsolatban, azt bőven megkaptam, meglehetősen nyíltan és részletekbe menően beszélnek a saját garnélás útjukról, módszereikről, nem titkolóznak, ez pozitív és jellemző szerencsére az egész hobbira.

Ha jól látom, a következő szám is megvan már, gyakorlatilag ugyanazokkal, de gondolom más témákkal...?
"Tiszteld a természetet és tanulj meg szeretni!"
Avatar
Galagonya
Panda
 
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.10.26. 09:46
Tartózkodási hely: Dunakeszi kacsagabor@gmail.com

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek a nagyvilágból

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron