Tippek, javaslatok

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: StPauli » 2012.11.18. 14:30

Szia!

Sokan élnek Pesten. nektek könnyű dolgotok van hiszen feltehetőleg sokan ismeritek egymást és van lehetőségetek találkozni.
Mi itt vidéken sokkal nehezebb helyzetben vagyunk, hiszen egy egy megyére alapvetően kevesebben vagyunk egy-egy megyében.
Jó lenne ha lehetne egy olyan topik, ahol az egy környéken lakók megtalálhatnák egymást és akár lehetővé válna a személyes találkozás is. Sokkal könnyebb lenne pl megnézni valakinek az akváriumát mint fotókat kérni és kérdezgetni. szerintem a garnélás "társadalmat" is erősítené ha az emberek személyesen is ismernék egymást.
az egyik topicban már láttam, hogy legalább 2 pécsi is van rajtam kívül. jó lenne ha lehetne találkozni velük. Így a személyes találkozás során lehetne akár cserélni is ha valakit érdekel valami és nem lenne "üzleti jellegű" a fórum, ahogy ezt ti is szeretnétek. viszont szorosabb barátságok is létrejöhetnének.
Ez lehetőséget nyitna arra is hogy akár találkozókat szervezzünk. Elvégre szerintem egy ember részére igen nagy feladat egy ilyen megszervezése, viszont ha 3-4 ember összefog akkor már nem lehetetlen a dolog.

várom a véleményt és az esetleges megvalósítást.

András-StPauli
StPauli
Red cherry
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.11.16. 13:19

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.11.18. 20:17

Szia András,

Épp az ilyen jellegű témákra szolgál a "Vegyes témák" rész, ahol bátran lehet elindítani ilyen kezdeményezéseket, korábban én is ott kezdtem találkozót szervezni, illetve ha megnézed, épp jelenleg is van egy ilyen irányú kezdeményezés, de létrehoztam egy direkt pécsi témát is ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: StPauli » 2012.11.18. 20:39

Köszönöm szépen a segítséget.
StPauli
Red cherry
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.11.16. 13:19

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: lazioforever » 2012.11.30. 15:51

Épp az ilyen jellegű témákra szolgál a "Vegyes témák" rész, ahol bátran lehet elindítani ilyen kezdeményezéseket, korábban én is ott kezdtem találkozót szervezni, illetve ha megnézed, épp jelenleg is van egy ilyen irányú kezdeményezés, de létrehoztam egy direkt pécsi témát is


Ez jó ötlet. Nem lehetne ezt külön a főoldalon megcsinálni, és azon belül lehetne nyitni témákat, hogy ki hova valósi, mondjuk megyénként lebontva a dolgokat? Így jobban lehetne tömörülni az adott helyeken, és megbeszélni a dolgokat?

Remélem érthetően fogalmaztam meg a mondandómat. :)
Avatar
lazioforever
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.19. 15:36
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.11.30. 16:01

lazioforever írta: Nem lehetne ezt külön a főoldalon megcsinálni, és azon belül lehetne nyitni témákat, hogy ki hova valósi, mondjuk megyénként lebontva a dolgokat? Így jobban lehetne tömörülni az adott helyeken, és megbeszélni a dolgokat?


Szia,

Nem tartom jó ötletnek, hogy szeparáljuk tovább a fórum tagjait. A fórum célja és lényege a közös eszmecsere. Ha helyi találkozók szervezésében gondolkodtok, akkor továbbra is azt mondom, hogy arra tökéletes hely a Vegyes témák.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: lazioforever » 2012.11.30. 16:04

Értem. Csak egy ötlet volt. Azért köszi a választ. :)
Avatar
lazioforever
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.19. 15:36
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2013.11.14. 22:53

Kép

"Nincs a keresési feltételeknek megfelelő találat"
..ez van bekarikázva..

Valamivel fel kellene dobni a fórumot, szerintem kezdetnek jöhetne egy fotóverseny.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: keytee » 2013.11.15. 22:08

Reméljük, hogy most beköszöntött az ősz, így a tagonak is több idejük lesz foglalkozni a kedvenceikkel / fórummal :)
Avatar
keytee
Hinomaru
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012.10.16. 19:42
Tartózkodási hely: Veszprém, Kaposvár, e-mail: kt kukac esh pont hu

Előző

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron