Tippek, javaslatok

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: ferke » 2011.08.08. 09:33

Szerintem is jó lenne, ha Tapatalkon elérhető lenne a fórum, így sok más fórummal együtt egy helyről lehetne nézegetni mindet :)
ferke
Új tag
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.01.12. 22:33

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: stevo » 2012.01.21. 15:25

Szerintem a fórum megérdemelne, valami egyedi design-t, ha már Xman csinált egy fain kis logót, ahhoz kéne igazítani az oldal stílusát, nem tudom mennyire megvalósítható ez?

Példa:
piros-fehér-zöldes logó/banner fent
oldal/hozzászólás háttére: fehér
Nagyobb topicok: piros háttér - fehér betű (pl. garnélák világa)
Kisebb topicok: fehér háttér - piros betűl (pl. első lépések)
normál hozzászólás: fekete betűszín

de persze ez lehet egészen más, csak egy ötlet volt részemről. :)
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: LGA » 2012.01.23. 19:03

Szerintem teljesen minimálison kéne tartani a designt, hogy akik GSMen olvassák, ne unják meg az életüket... ;)
LGA
Mosura
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2011.06.05. 13:55

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.03.30. 11:10

Sziasztok.

Szeretném javasolni, hogy a fórum kezelői iktassanak be egy élőlények adás-vétel részt a fórumba, itt lehetne fixen pár téma, csigák, garnélák, halak, egyéb élőlények, növények adása, vétele.
........és szerintem ettől még nem szólna a fórum csak erről, mindennek megvolt eddig is a külön részlege, külön témája, ez után sem változna ez..
....és nem azért mondom, mert bármikor is itt el akarnék adni valamit, hanem mert most nagyon gyér itt a forgalom. Más fórumokon is van egy ilyen rész...

Vagy nektek már így is túl nagy itt a pörgés?... ;)

Csak azt mondom, hogy mostanában pl. vagyunk kb. 5en az egész fórumon, akik írogatnak (lehet h rosszul veszem észrem). Én szívesen olvasnám több ember véleményét, okulnék sok ember gondjaiból, megoldásaiból, ha nem is olyan hozzáértők a témában, mint ti.
Ha valaki ezt nem érzékeli, használja az aktív témák nevű gombot, nem túl nagy a pörgés.
Szerintem sokat "dobna" a forgalmon ez az adás-vétel rész, többen is írogatnának az egész fórumon idővel...
Mi a véleményetek?
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.03.30. 11:11

Ezt már leírtam sokszor, nem lesz adás-vétel a fórumon.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.03.30. 11:59

Tisztában vagyok vele :ugeek:
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.08.20. 10:22

Gondolom, hogy nem lenne olyan egyszerű megcsinálni, de nem lehetne az oldalon egy üzenőfal szerű, vagy hasonló, ahol a jelenlévő tagok szabadon beszélgethetnének valós időben? Tudom, hogy egyszerre nem szoktunk sokan lenni, de mondjuk ki lehetne írni, hogy 8kor van "gyülekező". Szerintem chat nem lenne jó, az túl "valós idejű", nem működne.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.08.21. 09:25

Egyszerunick írta:Gondolom, hogy nem lenne olyan egyszerű megcsinálni, de nem lehetne az oldalon egy üzenőfal szerű, vagy hasonló, ahol a jelenlévő tagok szabadon beszélgethetnének valós időben? Tudom, hogy egyszerre nem szoktunk sokan lenni, de mondjuk ki lehetne írni, hogy 8kor van "gyülekező". Szerintem chat nem lenne jó, az túl "valós idejű", nem működne.


Nem sok hozzáadott értékét látom az üzenőfalnak, miben lenne ez több, mint maga a fórum?
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.08.22. 10:03

Na ez egy jó kérdés :)

..csak gondolkoztam, hogy mitől lehetne még szuperebb az oldal.
Ha már itt tartunk, nem lehetne, h ha rákattintok egy linkre, akkor ne menjek el az oldalról, hanem új lapon nyitná meg automatikusan? Bocs, ha nehezet kértem.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.08.22. 10:19

Egyszerunick írta:Na ez egy jó kérdés :)

..csak gondolkoztam, hogy mitől lehetne még szuperebb az oldal.
Ha már itt tartunk, nem lehetne, h ha rákattintok egy linkre, akkor ne menjek el az oldalról, hanem új lapon nyitná meg automatikusan? Bocs, ha nehezet kértem.


Én nem látom értelmét a shoutbox-nak, vagy üzenőfalnak, így azt nem erőltetném.

Viszont ez jó ötlet, hogy új tabon nyissa meg a linkeket a fórum, ki is lehet próbálni, elvileg mostantól működnie kell:

http://szentgyo.wordpress.com/

Annyi hátránya van ennek a megoldásnak, hogy ez csak a mostantól létrehozott linkekre él, a korábbi linkek továbbra is ezen az oldalon fognak megnyílni. Végig lehetne nézni minden egyes hsz-t, ahol link van, és egyesével újra fel kellene dolgoztatni őket a motorral, de erre nincs most időm/energiám.

Viszont mostantól már az új linkek új tabon jelennek meg.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég