Fotó feltöltése a fórumra

Néhány szóban a fórumról - A fórum szabályzata

Fotó feltöltése a fórumra

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.27. 20:40

Kedves Mindenki!

Ide csak a webről lehet képet feltenni. Általában valamilyen fotómegosztót szokták használni, én az Indafotótra esküszöm, bár teljesen mindegy. Az oda feltöltött képen jobb egér gomb, tulajdonságok, hely. A "hely" utáni kód a kép elérése. Ezt úgy ahogy van kimásolod és beilleszted a hozzászólásodba. Ha ez megvan,az egészet kijelölöd és a hozzászólás szerkesztő ablak fölötti gombokból kiválasztod "Img"-t (image) és ráklikkelsz. Nagyjából ennyi. De ha ellenőrizni szeretnéd az elküldés előtt a sikerességet (ajánlott), érdemes alul az előnézet gombot használni. Ezt mondjuk sima hozzászólásoknál is ajánljuk, a szöveg utolsó átnézéséhez.

Kifejezetten szorgalmazzuk is, hogy minél többen tegyetek fel képeket, hogy ezzel is színesebbé váljon a fórum! ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Fotó feltöltése a fórumra

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.27. 23:47

Köszi Levinen, hogy ezt leírtad.

Jelenleg ez a tárhely nem alkalmas a képek tárolására, így valóban csak a Levinen által írt módszerrel lehet képeket beilleszteni a hozzászólásokba, azért szerintem ez is elég jól használható.

Én a www.photobucket.com ot használom a képek tárolására, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fotó feltöltése a fórumra

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.11.13. 11:08

Kedves Fórumozók!

Kérek mindenkit, hogy ha képeket szeretnétek feltenni, hanyagoljátok a "Képfeltöltés.hu-t"! Egyrészt, ezen keresztül nagy gyengén néznek ki a képek a fórumon, úgy mond egy kicsit elmaradott, másrészt a kis élőlényeiteket se mutatja meg olyan szép pompájukban. A fórum esztétikai küllemének se tesz jót, na! :) Válasszátok inkább az Inda vagy a Flickr vagy akár a Photobucket képmegosztó oldalát. Higgyétek el, nektek is jobban fog tetszeni! :ugeek:
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.


Vissza: Garnélafórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron