AME börze, 2010. szeptember

Események az akvarisztika világában

AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.28. 00:03

Lassan esedékes a következő akvarisztikai börze:

"2010. szeptember 12-én (vasárnap) meghosszabbított nyitvatartási idővel 10-15 óráig az Egyesület tagjai számára díszhal-börzét szervez, melynek helyszíne a Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ Budapest, XXII. kerület Nagytétényi u. 31-33. (régi nevén: KUSZA )."
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.08.28. 16:09

szentgyo írta:Lassan esedékes a következő akvarisztikai börze:

"2010. szeptember 12-én (vasárnap) meghosszabbított nyitvatartási idővel 10-15 óráig az Egyesület tagjai számára díszhal-börzét szervez, melynek helyszíne a Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ Budapest, XXII. kerület Nagytétényi u. 31-33. (régi nevén: KUSZA )."


Ez a rendezvény ami teljesen megosztja az akvarista társadalmat,jómagam már voltam 2-3 alkalommal,de nem hinném,hogy a jelenlegi formában és helyen elmegyek még oda.Rengeteg negatív dolgot lehet olvasni róla fórumokon, ami sajnos valóban igaz,értem a zsúfoltságot és az áttekinthetetlenséget. Persze mindennek két oldala van,a másik fél teljesen meg van elégedve eme rendezvénnyel. Szóval a pap és a papné esete .
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.08.28. 16:24

ata7 írta:Ez a rendezvény ami teljesen megosztja az akvarista társadalmat,jómagam már voltam 2-3 alkalommal,de nem hinném,hogy a jelenlegi formában és helyen elmegyek még oda.Rengeteg negatív dolgot lehet olvasni róla fórumokon, ami sajnos valóban igaz,értem a zsúfoltságot és az áttekinthetetlenséget. Persze mindennek két oldala van,a másik fél teljesen meg van elégedve eme rendezvénnyel. Szóval a pap és a papné esete .


Én eddig mindig elmentem a börzére ha tudtam, ;) de az utolsó alkalommal megfogadtam, ha lent lesz akkor nem megyek többet, egyszer volt az emeleten is, na az volt a legjobb börze szerintem, túlzsúfolt mindenki tolakszik és nem tudsz szétnézni mert hátulról tol a tömeg a sarokba, :x inkább átmentem a Camponába és nyugodt körülmények között vettem halat magamnak.

Most nem azt mondom, hogy rossz ötlet csak azt hogy kicsi és zsúfolt a nagy érdeklődés miatt és ezt sokan nem szeretik, de nem az én dolgom a rendezés csak a döntés szabadsága adatik meg, az megszületett, nem megyek :oops:
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.28. 22:07

ata7 írta:
szentgyo írta:Lassan esedékes a következő akvarisztikai börze:

"2010. szeptember 12-én (vasárnap) meghosszabbított nyitvatartási idővel 10-15 óráig az Egyesület tagjai számára díszhal-börzét szervez, melynek helyszíne a Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ Budapest, XXII. kerület Nagytétényi u. 31-33. (régi nevén: KUSZA )."


Ez a rendezvény ami teljesen megosztja az akvarista társadalmat,jómagam már voltam 2-3 alkalommal,de nem hinném,hogy a jelenlegi formában és helyen elmegyek még oda.Rengeteg negatív dolgot lehet olvasni róla fórumokon, ami sajnos valóban igaz,értem a zsúfoltságot és az áttekinthetetlenséget. Persze mindennek két oldala van,a másik fél teljesen meg van elégedve eme rendezvénnyel. Szóval a pap és a papné esete .


Szia Ata, örülök, hogy te is "ideértél"! ;)

Megmondom őszintén, én nagyjából két okból szoktam menni erre a börzére. Az egyik, mert pont valakivel ott van talim és cserélünk, üzletelünk, stb. A másik, talán ami még ennél is fontosabb, hogy itt van lehetőség találkozni egy helyen a lehető legtöbb innen-onnan megismert halassal, kertésszel vagy akár garnélással. Egy jó alkalom, hogy építsük a barátságokat. A tömegben meg gyűrődjenek a kemények! ;) :)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.29. 08:11

Valóban eléggé megosztja az embereket a börze, eddig minden alkalommal kimentem, így én már tudom mire számíthatok, nagy meglepetés nem lesz. Akik először terveznek kimenni, esetleg nekik okozhat nagyobb csalódást a dolog, ha túl nagy reményeket fűznek hozzá.
Előreláthatóan most is kimegyek, azért, amit Levi is írt: itt sok akvarista emberrel lehet találkozni, régi és új ismerősökkel, jó kis beszélgetések szoktak lenni. Maga a vásárlós része nem érint.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.08.29. 09:32

Szerintem amit lehet tenni az az, hogy figyelemmel követitek az Akváriummagazin.hu börzés topicjának a hirdetéseit. Mindig felteszik a népek az általuk börzén árusításra szánt állatok listáját (ehh, jól megaszondtam) és így lehetőség van foglalni is, ergo már ki van zárva a tülekedés veszélye, mert megcsörgeted a tenyésztőt és odaviszi neked (ha jó fej). A másik, hogy vagy nagyon korán mész oda, vagy későn. Nem tudom ki, hogy van ezzel, de én szeretek lökdösődni, anyázni, ilyenek, persze, ha kisgyerekes apuka lennék nincs kizárva, hogy vinnék egy sokkolót magammal és azzal csinálnék utat, na de ne legyünk ennyire antiszociálisak. Elég egy macséta is :twisted: ;) !
Én is azért megyek amúgy, hogy társalogjak egyet rég nem látott barátaimmal.

Uff; Balázs
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.29. 13:07

ugrosaska írta:Nem tudom ki, hogy van ezzel, de én szeretek lökdösődni, anyázni, ilyenek, persze, ha kisgyerekes apuka lennék nincs kizárva, hogy vinnék egy sokkolót magammal és azzal csinálnék utat, na de ne legyünk ennyire antiszociálisak. Elég egy macséta is :twisted: ;) !


Ez nagyon jóóó :D ! Nekem a sokkolóval csak az a gondom, hogy pár emberen rajta felejteném "véletlenül". :D
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: taksoft » 2010.08.29. 15:33

Mikor először mentem, vittem a kislányt is, meg az asszonyt. Persze semmit sem láttunk, mert nem mertem a gyerekkel beszállni a pankrációba.
Azóta egyedül megyek, de a pankrációt így is kerülöm, inkább állok sorba 10 percig, és lassan közelítek, minthogy ellenálljak a kényszeresen elém állni akaróknak.

Beszélgetni csak az utolsón tudtam, mert ott találkoztam ismerősökkel (mármint olyanokkal, akiket személyesen is ismerek).
Most is egyedül megyek, ha sikerül időt szorítani rá.
taksoft
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.08.24. 15:00
Tartózkodási hely: Bp. IX. ker.

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: Fred » 2010.08.30. 20:01

Én még sajnos nem voltam, (hozzáteszem mióta újrakezdtem az akvarizálást ez lesz az első börze) és szívesen elmennék az intelmeitek ellenére.(persze sokkolót viszek :mrgreen:) Majd meglátom mit hoz a jövő, valószínűtlen hogy egyedül felbuszozzak, nekem azt nem olyan egyszerű kivitelezni 100km-es távolságból, de ha valakit aki megy meg tudok kérni hogy vigyen magával, feltétlenül ott leszek :). Ugrósáskához egy kérdés: azok a bizonyos emberek akiktől általunk kedvelt ritkaságokat beszerezhetném ott lesznek vajon?
Kép
Fred
CRS C
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2010.08.30. 14:25

Re: AME börze, 2010. szeptember

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.08.30. 20:37

Végül is, ha mindenki megy én is elmehetek, majd legfeljebb beülünk a büfébe :mrgreen:
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

Következő

Vissza: Események

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron