Exotica Bécs, 2010. ősz

Események az akvarisztika világában

Re: Exotica Bécs, 2010. ősz

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.11.27. 23:36

Ja és köszi az élménybeszámolókat!
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Exotica Bécs, 2010. ősz

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.11.28. 00:13

spuc írta:
Ha valaki esetleg szeretne egy hatalmas, szép, nyugati színvonalú, mindenvan boltot megtekinteni, akkor mindenképp látogassa meg a Shopping City Süd-ben található Mega Zoo-t, abban nem fog csalódni.


Köszi az infót! Én is nagyon szívesen kimentem volna az Exoticára, de hát mi, családilag jövő hétvégén látogatjuk meg az adventi vásárt. Mivel eziránti érdeklődésem mérsékelt, gondoltam meglátogatok egy-két díszállat boltot, amíg az asszonyok nézelődnek :D
Ha esetleg tud valaki még olyan helyet, ahova érdemes ellátogatni, és a központban van, az nehogy visszatartsa az információt!


A központban Én személy szerint nem tudok mondani üzletet,illetve van egy a Maria Hilfer str. Schönbrunn felöli végén.Ami a központhoz legközelebb van és már láttam az a Zierfisch. A fent említett Megazoo az nem a központban van,de gondolom az asszonyok el akarnak menni a SCS-be is ,és akkor neked egy ugrás onnét :arrow: egy 2X4 sávos autópályán kell csak átszaladnod :lol:.De ha egy másik plazaba mentek /Donauzentrum/ akkor onnét nincs messze egy másik Megazoo és a Tomy'sZoo sem.
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: Exotica Bécs, 2010. ősz

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.11.28. 18:13

Kikerült a blogra egy kis élménybeszámoló: http://szentgyo.wordpress.com/2010/11/28/haustiermesse-becs-2010-osz/

Jó kis nap volt ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Exotica Bécs, 2010. ősz

HozzászólásSzerző: FLINT » 2010.11.28. 21:09

Sziasztok!

Én is kinn voltam Bécsben. A páromat rábeszéltem hogy jöjjön ki velem és becsszó az Exotica után Parndorf-ba is elmegyünk. :) Hajnali keléssel még nem volt baj viszot 1,5órát áltunk az M1-esen a dugóban... :x
A kiállítás maga szumma szép volt viszont én csak az akvarisztika miatt mentem ki. A fenti véleményekkel egyetértek nem részletezném. De azért sikerült "szarvas" csigát beszereznem amit réóta keresek, és még került a hütőtáskába 4db pinocció ill. 5 alsós CR. kezdésnek. Sajna 3óránál többen nem tudtunk maradni, mert hosszú az út hazáig és a pakolóórába is le kellet szurkolni 6eurót (rablók) :D Végeredményben a páromnak jobban tetszett a kiállítás mint nekem mivel imádja a macsekokat és az volt bőven...ellenben garnéla :(

Azé jövöre is elmegyünk és levezetésnek nem Pardorfba megyünk hanem SCSüd-be :D

Flint
FLINT
Red cherry
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.10.26. 22:01
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Exotica Bécs, 2010. ősz

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.12.05. 12:01

Egy rövid kis videóriport, németül beszélők előnyben:

http://aquanet.tv/Video/299-austria-12-points-die-haustiermesse-wien-2010
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Előző

Vissza: Események

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron