3. TerraPlaza - Budapest, október 24

Események az akvarisztika világában

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.10.24. 18:11

Remek volt, Szentgyo pompás előadása biztosan sok új hívet szerzett a garnélásoknak. Már aki odatalált, mert elég eldugott helyen volt a terem, de bátran kijelenthetem, telt ház volt.
A börze is érdekes volt, ennyi kígyót-békát én még életemben nem láttam. Agámák, gekkók, gabonasiklók és nyílméregbékák voltak a legnagyobb számban. Volt pár halas, gyönyörű növények remek árakon, garnéla aig, csak Amano és RC, a Seránál minden 20%-al le volt akciózva.....
Gyönyörű standdal volt kint a Greenaqua is, és mindehol volt pár érdekes és jó vétel.
A vége felé egészen jó üzleteket lehetett kötni, a vidékiek nem akarták több száz km-t utaztani a nagyobb terráriumokat, akciósan kiárusították....
El is csábultam, és vettem a gyerkőcnek egy 30x30x20 miniterráriumot, és pár állati jó fej botsáskát, (Baculum extradentanum és Aretaon asperrimus) mondván, hogy maradjunk az ízeltlábúaknál :D
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.10.24. 19:38

Hello!

Sajnálom, hogy nem lehettem ott, meghallgattam volna Baska dokit, ja és persze Szentgyot is ;). Mindenki megismerkedett mindenkivel, mUkodtak a névtáblák? :D . Az előadás anyagát, remélem rögzítette valaki és minél hamarabb megtekinthető lesz...
Üdv; Balázs
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.10.24. 20:21

ugrosaska írta:Hello!

Sajnálom, hogy nem lehettem ott, meghallgattam volna Baska dokit, ja és persze Szentgyot is ;). Mindenki megismerkedett mindenkivel, mUkodtak a névtáblák? :D . Az előadás anyagát, remélem rögzítette valaki és minél hamarabb megtekinthető lesz...
Üdv; Balázs


Eleinte azt hiszem arról volt szó, hogy rögzítve lesznek az előadások, de sajnos ebből nem lett semmi...

Különben tényleg nagyon eldugott helyen voltak az előadások, nem volt könnyű megtalálni, viszont szerintem is "telt ház" volt, pontosan nem tudom, de ahogy saccoltam 40-50 ember lehetett bent. Tényleg várom a visszajelzéseket azoktól, akik meghallgattak, hogy milyen volt, mi a véleményetek, mi az ami tetszett, ami az ami nem.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: xman » 2010.10.24. 20:48

Teljesen jó előadás volt, tényleg meglepően sokan voltak.
Kevés volt az idő szerintem is erre a témára.
Mindenesetre biztos sokan tanultak belőle.Végre letisztult, hogy mitől hinomaru a hinomaru és mosura.

(tetszett, hogy mikor pl a blueboltról mutattad a képet, .......lehetett hallani egy két woooow-t :D )

Köszönjük

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.10.24. 20:51

Én a fekete tigrisnél hallottam a wooow-okat :)

Ja igen, és Spucnak köszi a muslicákat nagyon, igyekszem nem én leölni őket, hanem a halak :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.10.24. 20:59

Én sajnos csak három után értem ki és majdnem mindenről lemaradtam:( Főként Szentgyo előadását és Nigróét bánom, de még jó hogy találkoztam Istvánnal. A halbetegségekre még beértem, az tetszett nagyon.
Mire annak meg vége volt, már szinte mindenki pakolászott. Azért így is láttam kígyót-békát :) Jövőre ha tehetem, korábban érkezem..
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: taksoft » 2010.10.24. 23:26

Mi a családdal 11 után értünk ki, és miután a kisebbik csemete már igencsak jelezte szemleragadással, hogy itt az ideje az ebédnek és a délutáni alvásnak, 12 előtt picivel le is léptünk. A nagyobbik csinált egy kis műsort, így ha valaki emlékszik egy csúnya szakállas (ideiglenesen) barna kabátos ipsére, akivel egy 3 éves forma kislány kiabál a ruhatárnál, az én voltam.

Garnélákat nem láttam (de ezek szerinte volt RC és amano), dekort vadásztam (vasfa) és légpumpás mulmozót, de az előbbiből nem találtam megfelelően picit, a másodikra meg nem fektettem elég hangsúlyt, így ha volt is, elsiklottam felette.

Sajnálom, hogy az előadásokon nem tudtam ott lenni, és hogy nem találkoztam végül megint senkivel sem, de majd csak bepótolom valamikor. ;)
taksoft
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.08.24. 15:00
Tartózkodási hely: Bp. IX. ker.

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: warrior71 » 2010.10.25. 00:29

Nekem is tetszett az egész börze-vásár. Nagyon sok érdekesség volt kultúrált környezetben. Rengeteg ember és mégis meg lehetett mozdulni mert hatalmas hely volt. Aki lemaradt Pisti előadásáról az bánhatja! Nagyon jó volt! Sok érdekes információ,gyönyörű fotókkal illusztrálva. Hogy telt ház volt-e nem tudom mert az első sorban ültem :D ! Szóval ne izgulj Pisti jól sikerült és remélem lesz folytatása is a dolognak. Szép volt-jó volt bár én nem vettem semmit de azért nem tértem haza üres kézzel ;) ! És már benyújtottam az új projektet a családi tanácsnak. ZÖLD LEGUÁN na ő lesz a következő családtag :) .
Avatar
warrior71
Hinomaru
 
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.08.15. 14:41
Tartózkodási hely: Oroszlány

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: farkas » 2010.10.25. 08:49

Nagyon jó volt az egész esemény, élveztük tokkal-vonóval. Színvonalasak voltak az árusok, sok mindent meg lehetett nézni, kapni, akár a szokottnál olcsóbban. (Hiába mentünk úgy, hogy nem veszünk semmit, persze nem bírtuk ki -beszereztünk 1-2 dolgot, amire szükség volt már.) Nyilván a terrarisztika volt túlsúlyban, de ahhoz képest hogy a vizesek először voltak, meglepően jó volt a felhozatal és az érdeklődés -ezzel egy árus is egyetértett, akivel beszélgettem kicsit. Mi is több garnélát vártunk, de majd legközelebb! :) István, nekünk nagyon tetszett az előadásod, helyrerakott 1-2 dolgot, a végszó és amit a sulawesi garnélákkal kapcsolatban mondtál, különösen tetszett. Valóban nagy volt a tömeg is. Az előadásod után pedig alig maradt amano és RC az árusnál. :) Szerintem ez a rendezvény jót fog tenni a hobbinak, akár az AME börze viszonylatában is. Ha a két hepöning "konkurálni" fog egy kicsit, az akár hasznos is lehet.

Üdv!
Avatar
farkas
CRS S
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2010.09.28. 22:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 3. TerraPlaza - Budapest, október 24

HozzászólásSzerző: jrmitty » 2010.10.25. 09:51

Nekem is nagyon tetszett, a kiállítók-eladók hozták azt köbö amit vártam, be is vásároltam szépen :)
Remélem Easycarbo meglátszik majd az akváriumokon, és az új növények is jól érzik majd magukat (mert nem kis mennyiséget shoppingoltam össze:))

Az előadások közül a két utolsó érdekelt volna és sajnos azok közé tartoztam akiket megzavart az előző nap tp által kiküldött email, amiben sajna rossz időpont szerepelt, így kicsit megkéstünk, majd mivel a meleg és a tömeg elég durva volt, nem tudtunk sokáig maradni. Reményeim a felvételben voltak, de így jártam :)
Ettől függetlenül a következőn is igyekszem ott lenni majd..!
Avatar
jrmitty
Yellow fire
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010.10.18. 12:56
Tartózkodási hely: Mende

ElőzőKövetkező

Vissza: Események

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron