Garnélavédelem

A szűrőkkel, szűréssel kapcsolatos témák

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.08.30. 23:58

ata7 írta:Nahhhh akkor ha akarok ilyent nekiszakadhatok regisztrálni meg paypalozni,meg ilyenek,ettől akartam megkímélni magamat :)

Ha szépen megkérsz, megveszem neked. Én fent vagyok az ebayon, és paypal-om is van....
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.31. 11:37

Frettner írta:
ata7 írta:Nahhhh akkor ha akarok ilyent nekiszakadhatok regisztrálni meg paypalozni,meg ilyenek,ettől akartam megkímélni magamat :)

Ha szépen megkérsz, megveszem neked. Én fent vagyok az ebayon, és paypal-om is van....


Jobb ha mindenki megcsinálja magának ezeket a regisztrációkat, mert nagy rákattanás lesz és folyamatos rendelgetés. Nem olyan jó minden nap más miatt megkérni valakit, hogy rendelje már meg, fizesse ki ő, aztán meg találkozzunk valahol az átadás miatt. Én is fel akartam ajánlani ezt a lehetőséget, de utána elgondolkoztam, hogy mi várhat rám. :D Tényleg nagy rákattanás, még az alsógatyáimat is onnan rendelem. ;) :D
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.08.31. 12:15

Egyet kell érteem Levinennel, nem is a megrendelés a gond hanem utána a találka megszervezése, ha meg regisztrálva vagy akkor egyenesen hozzád küldik :)
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.08.31. 14:56

Jóvannaaaa!!!!
Én csak jófej akartam lenni :mrgreen:
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.08.31. 16:30

Levinen írta:
Frettner írta:
ata7 írta:Nahhhh akkor ha akarok ilyent nekiszakadhatok regisztrálni meg paypalozni,meg ilyenek,ettől akartam megkímélni magamat :)

Ha szépen megkérsz, megveszem neked. Én fent vagyok az ebayon, és paypal-om is van....


Jobb ha mindenki megcsinálja magának ezeket a regisztrációkat, mert nagy rákattanás lesz és folyamatos rendelgetés. Nem olyan jó minden nap más miatt megkérni valakit, hogy rendelje már meg, fizesse ki ő, aztán meg találkozzunk valahol az átadás miatt. Én is fel akartam ajánlani ezt a lehetőséget, de utána elgondolkoztam, hogy mi várhat rám. :D Tényleg nagy rákattanás, még az alsógatyáimat is onnan rendelem. ;) :D


Pedig pont rád gondoltam ,sőőőőőőőt arra számítottam,hogy amit már megrendeltél az lesz az enyém és majd rendelsz magadnak egy másikat :lol: .Jahh ha legközelebb összefutunk akkor majd válogatunk az e-bayos alsógatya kínálatból és ezután azt is rajtad keresztül intézem :lol:
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.31. 16:53

ata7 írta:Pedig pont rád gondoltam ,sőőőőőőőt arra számítottam,hogy amit már megrendeltél az lesz az enyém és majd rendelsz magadnak egy másikat :lol: .Jahh ha legközelebb összefutunk akkor majd válogatunk az e-bayos alsógatya kínálatból és ezután azt is rajtad keresztül intézem :lol:


:lol: ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.08.31. 17:59

Öööö, bocs, hogy rontom a biznicet, de az asszony harisnyája nem jó, vagy az nem csillog? :D
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.31. 18:04

ugrosaska írta:Öööö, bocs, hogy rontom a biznicet, de az asszony harisnyája nem jó, vagy az nem csillog? :D


Ahogy nem tennék bele az akváriumomba tátogó kagylót, vagy buborékoló búvárt, így az asszony harisnyáját is inkább a lábán hagynám. :lol:
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.08.31. 18:19

Hát, ha az asszony harisnyájáról a tátogó kagyló jut eszedbe, akkor inkább ne is tegyél bele :mrgreen:
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs

Re: Garnélavédelem

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.08.31. 19:20

a harisnya nekem anno nem jött be, nagyon visszafogta a szűrőm.
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Szűrés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron