Black Tiger

Tiger, super, blue, black, red, ...

Black Tiger

HozzászólásSzerző: Frettner » 2012.02.15. 17:01

Na, úgy néz ki, végre szerencsével jártam....
Harmadik próbálkozásra sikerült jó helyről jó állományt szereznem, és még minden beakvarizált példány megvan. És egyre több kicsivel örvendeztetnek meg.
Már kezdenek feketedni, és könnyebb észrevenni őket a zöld leveleken.....
Mondjuk elég speciális a vízigényük, 7,3 körüli pH-n és 220 körüli TDS-en érzik jól magukat.
A beakvarizálás is egyszerű volt, a tenyésztőnél lemértem a vízparamétereket, és nagyon pontosan beállítottam ugyanazokat az értékeket a nekik szánt akváriumban. Pár órás szoktatás után mehettek is bele.
És egy jó vacak kép....a narancs szemek nem igazán jól fotózhatók.... BT0- OE
Kép
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Black Tiger

HozzászólásSzerző: aquadiloj » 2012.02.15. 23:58

Gratulálok hozájuk.

A kicsikhez is sok sikert, ha ojanok lesznek mint a képen látható
akkor sok irigyesre számíthatc. :lol: :D :)
minden egyes akvárium maga az üvegbe zárt csoda
Avatar
aquadiloj
CRS C
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.11.16. 13:34
Tartózkodási hely: főldes

Re: Black Tiger

HozzászólásSzerző: viktorlantos » 2012.02.16. 19:33

Gratu a garnikhoz ;)

Képzeld, nálam az 10 hónapja érkezett BT0 garniból 1 még mindig megvan. Anno a sorozatos elhullások közben egy példányt betettem egy CO2-es növényes nano akiba. Az akvárium csak RO vizet kapott és sok sok tápot is. Nitrát szint mondhatni nagyon nem nulla volt.

A garnéla színezete csodálatos azóta is és most hogy teljesen kifejlődött eszméletlenül néz ki. Csak azért mondtam, mert a napokban szedtem szét az akváriumot és meglett a garni is. Most átkerült egy másik CO2-es akiba, ahol szintén él és virul.

Fura, mert a sablon paraméter ajánlásoknak pont az ellenkezője van az akváriumban. Itt kifejezetten a pH-ra gondolok. Nálam CRS garniknak alkalmas vízben volt. 6.5-6.7-es pH 80-100 körüli TDS, mikor hogy. Viszont a szűrés rendes külsöszűrő volt.
viktorlantos
Hinomaru
 
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.08.21. 18:09
Tartózkodási hely: Budapest


Vissza: Tiger és változatai

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron