Yellow Fire

Red cherry, sakura, yellow fire...

Re: Yellow Fire

HozzászólásSzerző: citera » 2015.03.07. 21:14

Üdvözletem!
Kaptam yellow fire garnélákat. Mikor ideadták zöldek voltak, de nem a belük, hanem a páncéljuk szegélye. Azt mondta, hogy sárgák voltak és valamitől zöldek lettek. Nálam vedlettek egyet és most újra sárgák, tehát a páncéljuk volt zöld. Mitől?
citera
Új tag
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.03.04. 21:14

Re: Yellow Fire

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2015.03.09. 10:09

citera írta:Üdvözletem!
Kaptam yellow fire garnélákat. Mikor ideadták zöldek voltak, de nem a belük, hanem a páncéljuk szegélye. Azt mondta, hogy sárgák voltak és valamitől zöldek lettek. Nálam vedlettek egyet és most újra sárgák, tehát a páncéljuk volt zöld. Mitől?


Szia,

nem teljesen értem a helyzetet, tudnál esetleg képet csinálni? Az előfordulhat, hogy az utazás, költözés, stb okozta stressztől kifakulnak.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Yellow Fire

HozzászólásSzerző: citera » 2015.03.10. 00:19

Már vedlettek azóta, és most ismét sárgák, nem tudom lefotózni a jelenséget. Nem voltak kifakulva, hanem határozottan zöldek voltak, és pedig nem a belükben lévő tartalom festette zöldre, hanem a páncéljuk volt zöld (vagy kék, ami a sárga alapszínnel zöldet adott). Az átvételkor már zöldek voltak, nem nálam zöldültek meg. Aki adta, azt mondta, hogy mikor kifogta már zöldek voltak. Úgy volt zöld, ahogy a blue dream kék. Tehát a páncélja szegélye a farkán, meg a farka vége, annak a szegélye zöldebb volt mint a teste általában. Az egyik nőstény hátán szép rikító sárga csík van, az viszont sárga volt akkor is. Nekem van egy tippem: a márványrákjaim lágy savas vízben kékek lettek. Azonban ez sem stimmel, mert állítólag csapvízben voltak Újpesten, 14GH a víz ott. Nálam éger toboz. Az egész már csak azért érdekel, hogy nehogy én is belefussak ebbe megint.
citera
Új tag
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.03.04. 21:14

Re: Yellow Fire

HozzászólásSzerző: rutilans » 2015.04.21. 21:55

Mennyire kell a sárga színnek élénknek lennie?
rutilans
Yellow fire
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.05.13. 12:10

Előző

Vissza: Neocaridina heteropoda és változatai

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron