Beszélgetős-csevegős

Minden egyéb téma

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.10.24. 19:54

Ezt lessétek meg, hódít a friss rák automata, ha megéheznénk jeligére :twisted: .
"Újfajta ételosztó automaták tűntek fel a kínai Sanghajban. A cukorkák és kekszek után a helybeliek nagy örömékre mindenki hozzájut kedvenc csemegéjéhez, a rákhoz is. Ráadásul egészen frissen, hiszen a gépben élőrákok lapulnak. A masinák belsejében állandóan szigorúan 5 fok uralkodik. Ezen a hőmérsékleten pedig a rákoknál beindul a hibernációs folyamat. Ha véletlenül úgy alakul, hogy a szerencsétlen fogyasztónak épp egy kimúlt állat jut, három friss példányt kap a cégtől ajándékba.
Az üzlet dörög, hiszen a befektetési költség nem magas, és az olcsó rákokat hamar elkapkodják. A vállalkozás tulajdonosa már a terjeszkedésen gondolkodik. Leginkább Japán felé kacsingat, ahol hasonlóan nagy az érdeklődés az ehhez hasonló újdonságok iránt. "

http://www.dailymotion.com/video/xfaa2j ... com_webcam
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: smokie » 2010.10.25. 14:57

És ezt az élő rákot ott helyben meg is eszik?
Zoli
smokie
Hinomaru
 
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2010.08.26. 02:08
Tartózkodási hely: Üllő

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.10.25. 16:49

smokie írta:És ezt az élő rákot ott helyben meg is eszik?
Zoli

Van mellette egy másik automata, oda kell bedobni a rákot és 20 Yüant, és az elkészíti tradicionális sanghaji recept szerint.
Utána van egy harmadik automata, abba a kész ételt kell bedobni és 10 Yüant, az megeszi helyetted. Persze, ez az egész egy humbug. Olyan, mint kempelen Farkas sakkautomatája. Csak itt az egyikben egy kínai szakács van elbújtatva, a másikban egy éhes kínai hajléktalan.... ;)
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: smokie » 2010.10.25. 21:29

:lol: :lol: :lol:
smokie
Hinomaru
 
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2010.08.26. 02:08
Tartózkodási hely: Üllő

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: Maxipotzak » 2010.11.03. 13:57

Na tegnap este 11kor felért az új akváriumom (du.6kor indultunk nyíregyházáról) :D, kalandos volt az út. Defekt, aztán nem volt megfelelő méretű kulcs a kerékhez, 40perc várakozás az autopálya üzemeltető cég embere megjön kicseréli a kereket, és megtaláljuk akkor a kocsiba a kereszt kulcsot...mind ez Hajdúböszinél...utána 80nal végig az M3ason, fel Bp-ig...
Avatar
Maxipotzak
Red cherry
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010.10.30. 00:51
Tartózkodási hely: Budapest XI.

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: xman » 2010.11.04. 15:43

Ma délelőtt elmentünk,Missmuss-al a normafára, egy kis levélbeszerző körútra.
Ugy gondoltuk, a városon belül,talán ezen a részen van a legkevesebb szennyező anyag, Szedtünk egy jóadag tölgylevelet,(sajnos Bükköt nem találtunk vagy csak nem ismertük meg :oops: )De bónuszként láttunk szép madarakat és találtam nagyonszép bazalt darabokat,jólessz a "növényesbe" amit csinálok.
Mindenesetre,jó kis séta volt, jót dumáltunk,Örülök,hogy megismerhettem.....Tudom ajánlani a közös progikat,...arra az esetre is, ha a családtagok már nem szivesen halgatják a garnélás dologkat! :D

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.11.04. 15:49

Én Csákváron voltam hétfőn, gondoltam túrázunk egy jót és leveleket gyűjtök, de számomra nem tűntek megfelelőnek a levelek, ezért nem is hoztam belőlük, nagyrészt penészes volt, vagy ismeretlen foltok rajta inkább hagytam az egészet.
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: xman » 2010.11.04. 15:52

Én szerintem az annyir a nem számít.
Mén most kifőzöm kicsit őket, aztán szárítás, és mielőtt betenném az aksiba, még egyszer leforrázom.
A forróvíz szerintem mindent elintéz..

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.11.04. 15:54

xman írta:Én szerintem az annyir a nem számít.
Mén most kifőzöm kicsit őket, aztán szárítás, és mielőtt betenném az aksiba, még egyszer leforrázom.
A forróvíz szerintem mindent elintéz..

Norbi


ja, igen úgy lehet jó, de én nem forrázom a leveleket mert kinyirom a számomra szükséges dolgokat belőle ;)
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetős-csevegős

HozzászólásSzerző: xman » 2010.11.04. 16:04

Ne te edd a garnélák...vagy te a marhapörit nekikadod? :lol:
Én még a tebangot is leforrázom, jobb a békesség...

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

ElőzőKövetkező

Vissza: Vegyes témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron