Találkozó

Minden egyéb téma

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: dobti » 2010.11.15. 10:08

szentgyo írta:Szóval a kezdeti kisebb nehézségek ellenére csak sikerült végre valóban találkozni, és leülni egy kicsit beszélgetni, tehát nyugodtan kijelenthetem, hogy lezajlott az "Első Országos Garnélafórum Találkozó" :D

Én örülök neki nagyon, hogy összefutottunk, remélem azért legközelebb többen is fogtok csatlakozni, mert mindez akkor igazán érdekes, ha minél többen vagyunk és minél több taggal tudunk összeismerkedni. Remélem legközelebb már bátrabbak lesztek!


Hát nem csak bátorság kérdése, hanem távolságé is... kicsit messze van Pécstől Pest. :(
"the grand nature in a glass"
Avatar
dobti
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.10.10. 22:45
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: Nemy » 2010.11.15. 12:47

:shock: Milyen jó, hogy csak most fedeztem fel ennek a topicnak a létezését :P.
Avatar
Nemy
CRS C
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010.10.21. 09:22

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: viki » 2010.11.15. 20:28

Nemy írta::shock: Milyen jó, hogy csak most fedeztem fel ennek a topicnak a létezését :P.


Szintén így utólag sikerült olvasnom... :mrgreen: :roll:
viki
Új tag
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.09.13. 21:43

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.11.15. 20:41

Sebaj, legközelebb majd hamarabb "kihirdetem", és várlat Titeket is ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.02.11. 10:21

Hello,

Kicsit megkésve bár, mert hétvégén itt is a terrapláza, de azt hiszem jó ötlet lenne ott találkozni. Nyilván többen mentek oda, így akár összeülhetnénk valahol beszélgetni. Én szerintem szinte egész nap kint leszek, szóval várom az ötleteket, hogy kinek mikor lenne jó. Első körben mondjuk javaslom a du 2 órát, valahol a bejárat előtt, és akkor ott el tudjuk dönteni, hogy hogyan tovább.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.02.11. 13:29

szentgyo írta:Hello,

Kicsit megkésve bár, mert hétvégén itt is a terrapláza, de azt hiszem jó ötlet lenne ott találkozni. Nyilván többen mentek oda, így akár összeülhetnénk valahol beszélgetni. Én szerintem szinte egész nap kint leszek, szóval várom az ötleteket, hogy kinek mikor lenne jó. Első körben mondjuk javaslom a du 2 órát, valahol a bejárat előtt, és akkor ott el tudjuk dönteni, hogy hogyan tovább.


Szia Pisti

Rendkívüli alkalom, én is megyek a kiállításra/találkozóra. :) Nekem a 2 óra tökéletesen megfelel.
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Előző

Vissza: Vegyes témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég