Találkozó

Minden egyéb téma

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.11.13. 10:55

szentgyo írta:Akkor ne feledjétek, 2kor az Orfeusz sörözőben, a Bakáts téren.


Orpheusnak szóltatok? :) Én egyébként nem felejtem el, csak nem tudok ott lenni. Ezt sosem fogom nektek elfelejteni! :D
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.11.13. 11:03

Levinen írta:
szentgyo írta:Akkor ne feledjétek, 2kor az Orfeusz sörözőben, a Bakáts téren.


Orpheusnak szóltatok? :) Én egyébként nem felejtem el, csak nem tudok ott lenni. Ezt sosem fogom nektek elfelejteni! :D


:) Majd legközelebb már biztos ott leszel, mára meg jó hógolyózást és jégcsap nyalogatást neked :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: MissMuss » 2010.11.13. 11:29

szentgyo írta:Én is a 9. kerületből megyek, de más is jön a szomszédból :) Megbeszéljük és akkor megyünk együtt.

Ha mondunk egy mikor-hol-t én tuti ott leszek...az eltévedést megelőzendő :lol:

Frettner írta:Majd beállítom a felvételt.
MissMusst a világért ki nem hagynám. ;)

Remélem e mögött csupa pozitív gondolat volt :lol: keressem, hátha kapok egy külön topikot?

Amúgy olyan szép idő van... ez csak engem érint meg? :)
Állatoktól emberséget, növényektől türelmet tanulunk.
Avatar
MissMuss
Találkozó résztvevő
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.10.03. 22:37
Tartózkodási hely: Budapest, IX

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: farkas » 2010.11.13. 11:39

Sajnos ma nem fog összejönni, de a következőn remélem már ott leszünk mi is! Vidám sörzést!
Avatar
farkas
CRS S
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2010.09.28. 22:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: MissMuss » 2010.11.13. 23:30

Hát ha más nem, én összegezném egy kicsit a mai délutánt :)
Szerintem jólsikerült első 'garnélagyűlés' volt. :D A létszámnak köszönhetően elég családias volt a hangulat, az Orfeusz nyitásának köszönhetően meg inkább a Jaffát választottuk. Eleinte 4en voltunk (Szentgyo, Xman, Ata7 és jómagam), de idővel Warrior és Frettner is befutott :)
Jót beszélgettünk, a témák között szerintem kb minden felmerült, garnéláról és nem garnéláról, halízű tengeri herkentyűkről, a csiga helyes elkészítési módjáról, Exoticáról és az Eurováltás csodáiról :lol:
Jó volt, mindenképp meg kell ismételni :) Majd ha annyian leszünk, kibéreljük az egész emeletet :lol:
Állatoktól emberséget, növényektől türelmet tanulunk.
Avatar
MissMuss
Találkozó résztvevő
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.10.03. 22:37
Tartózkodási hely: Budapest, IX

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: xman » 2010.11.13. 23:41

Részemről is pozitív volt!
Jót dumáltunk, jó társaságban!
Sajnos fotók nem készültek, az első "red cherry fedőnevű" találkozóról(jó ezt csak én találtam ki)..
Mindenképpen megemlíteném, hogy Warrior nem szereti a halat, többszöri próbálkozás ellenére sem.Ezért szorgalmaznék egy hal főző versenyt a legközelebbi alkalomra, hogy megmutassuk neki a halkaják szépségét.

Remélem, legközelebb többen eltudtok jönni.

Köszönjük a szervezést Szentgyo!


Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: warrior71 » 2010.11.13. 23:50

Na igen! Tényleg családias hangulat volt,még akkor is ha Dezsővel mi csak üdítőt ihattunk :) . Örülök,hogy új arcokat ismerhettem meg. És annak is örülök,hogy missmuss eljött így emelve a garnélás társadalom esztétikai szinvonalát ;) ! Na de szépen és finoman tudok fogalmazni :) . Én bízom abban,hogy lesz folytatás és akkor már többen leszünk.
Halfőző verseny! Na abba benevezek mert isteni finom halászlét tudok főzni csak legyen aki elmosogat utánnam :) .
Avatar
warrior71
Hinomaru
 
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.08.15. 14:41
Tartózkodási hely: Oroszlány

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.11.14. 09:37

Én kimondottan jól éreztem magam, bár az elejéről lemaradtam.
Mondjuk - sokan nem voltunk, de aki eljött, az ott volt :lol: A garnélás társadalom színe-java.
És MissMuss jelenléte miatt mindenképpen megérte.
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.11.14. 12:11

Szóval a kezdeti kisebb nehézségek ellenére csak sikerült végre valóban találkozni, és leülni egy kicsit beszélgetni, tehát nyugodtan kijelenthetem, hogy lezajlott az "Első Országos Garnélafórum Találkozó" :D

Én örülök neki nagyon, hogy összefutottunk, remélem azért legközelebb többen is fogtok csatlakozni, mert mindez akkor igazán érdekes, ha minél többen vagyunk és minél több taggal tudunk összeismerkedni. Remélem legközelebb már bátrabbak lesztek!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozó

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.11.14. 14:08

Hátttt az előttem szólók már elmondtak mindent,ezért csak megerősíteni tudom a leírtakat. Nem tudom mit szólnának a Jaffába ha legközelebb megjelennénk kondérokkal és az emeleten rotyogna a halászlé :lol:
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

ElőzőKövetkező

Vissza: Vegyes témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron