"A jövő"

Minden egyéb téma

"A jövő"

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.08.29. 14:47

Levi ,üdv a fedélzeten,persze neked is igazad van,ezért írtam a papot meg a nejét,de inkább szervezzünk egy utat a szokásos Exoticara a sógorokhoz :) .Lehet,hogy nem jó helyen írom meg véleményemet de lehet,hogy sokkal jobb eseményeket és programokat lehetne szervezni arra,hogy netről megismert és régi ismerősökkel személyesen beszélgessünk,nagyon jó példa volt erre a green aqua-sok rendezvénye,aki ott volt tudja miről beszélek. Persze tudom jól ilyen találkozókat összehozni nem kis munka és esetleg anyagi áldozat is ,de ha nem lépnek ebben a közösségek,jelen esetben a garnélások közössége akkor soha nem lesz Exoticank és hasonló kaliberű rendezvényünk /álom-álom édes álom :lol: / Szóval érdemes lenne elgondolkodni a régi rendszerben kiválóan működő szakkörök példáján /Én még voltam kisdobos ;) / amiből esetleg ki lehetne hozni valami többet értékesebbet.Ha nem lépünk akkor marad a börze ott ahol,és olyan amilyen,mert azért azt el nem hiszem,hogy nekünk magyaroknak nincs igényünk értékes,színvonalas rendezvényekre,természetesen olyan áron is,hogy zsebbe kell nyúlnunk,tagdíj vagy bármilyen más formában.Természetesen ehhez kell a fórumgazda-Pisti- támogatása és akarata is,de ha Ő úgy dönt szívesen mellé állnánk sztem jó páran. Természetesen ha ezek a gondolatok nem aktuálisak akkor Én kérek elnézést :oops:

Üdv: a7
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: "A jövő"

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.29. 19:53

Hello,

Utólagos engedelmeddel ezt a hsz-t átraktam ide, inkább itt folytassuk ezt a témát.

Szóval az utóbbi időben elég sok beszélgetésem volt ebben a témakörben, amit most elkezdtél boncolgatni. Én is rettentően hiányolom az előadásokat, egyszerűen hihetetlen számomra, hogy Bp-n nem lehet ilyet szervezni... Korábban úgy volt, hogy indul egy előadássorozat a Vadonban, volt is egy megtartva, de sajnos nem lett folytatása...

Szóval azt hiszem ez hatalmas űr jelenleg, nem csak a garnélás dolgokra értem, hanem a komplett akvarisztikai életre, rengeteg érdekes témáról lehetne előadást csinálni. De én is, és szerintem nagyon sokan mások is úgy gondolják, hogy valóban lépni kell.

Még szükségem van 2-3 hétre, hogy kicsit rendeződjenek körülöttem a dolgok, kicsit most összeszaladt sokminden, ha ezeket rendbe teszem, akkor szeretnék összehozni egy "kerekasztal beszélgetést", ahol első körben lenne egy kis személyes találkozás, és kicsit ki tudnánk alaposabban vesézni ezt a dolgot.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: "A jövő"

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.08.29. 20:25

Természetesen, ha itt a helye a témának akkor legyen itt. Ennek örülök,hogy Te is így látod a dolgokat,szóval ha kijöttél az erdőből akkor várjuk az eseményeket.Jómagam pedig szívesen segítek elmélkedni és esetleg szervezni a dolgokat,ha igény van rá.
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: "A jövő"

HozzászólásSzerző: xman » 2010.08.29. 20:55

Csinálom a szóró anyagokat;)
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: "A jövő"

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.29. 21:17

ata7 írta:Levi ,üdv a fedélzeten,persze neked is igazad van,ezért írtam a papot meg a nejét,de inkább szervezzünk egy utat a szokásos Exoticara a sógorokhoz :) .Lehet,hogy nem jó helyen írom meg véleményemet de lehet,hogy sokkal jobb eseményeket és programokat lehetne szervezni arra,hogy netről megismert és régi ismerősökkel személyesen beszélgessünk,nagyon jó példa volt erre a green aqua-sok rendezvénye,aki ott volt tudja miről beszélek. Persze tudom jól ilyen találkozókat összehozni nem kis munka és esetleg anyagi áldozat is ,de ha nem lépnek ebben a közösségek,jelen esetben a garnélások közössége akkor soha nem lesz Exoticank és hasonló kaliberű rendezvényünk /álom-álom édes álom :lol: / Szóval érdemes lenne elgondolkodni a régi rendszerben kiválóan működő szakkörök példáján /Én még voltam kisdobos ;) / amiből esetleg ki lehetne hozni valami többet értékesebbet.Ha nem lépünk akkor marad a börze ott ahol,és olyan amilyen,mert azért azt el nem hiszem,hogy nekünk magyaroknak nincs igényünk értékes,színvonalas rendezvényekre,természetesen olyan áron is,hogy zsebbe kell nyúlnunk,tagdíj vagy bármilyen más formában.Természetesen ehhez kell a fórumgazda-Pisti- támogatása és akarata is,de ha Ő úgy dönt szívesen mellé állnánk sztem jó páran. Természetesen ha ezek a gondolatok nem aktuálisak akkor Én kérek elnézést :oops:

Üdv: a7


Atti,

Természetesen megint beadhatjuk idén is az Exotikát, Pistivel már nagyjából le van beszélve.
Amit leírtál, abban tökéletesen igazad van és a cél nyilván ez lenne. De jól ismerem a mai helyzetet, jó pár próbálkozásban is benne voltam, de tudom, hogy manapság mikor a legtöbb embernek azzal kell a legnagyobb idejében foglalkozni, hogy a családját eltartsa, az életét élhetővé tegye, nagyon nehéz valami új mozzanatot beillesztenie, főleg ha rendszerről van szó. Az, hogy akár egy fórumon igen aktívak az emberek, sajnos nem teljesen mutatja, a valódi lehetőségeket. Egy fórumba bármikor be lehet írni, nincsenek kötöttségek, nincsenek ígéretek, akkor csinálod, ha van épp egy kis időd. Ne érts félre, nem akarok senkit lebeszélni ilyen fajta célokról, sőt nekem még talán lenne is időm rá, de tényleg nagyon nehéz. És azért valljuk be, a halas világ azért általában nem a "pénzüket nem tudják mire költsék" emberekből állnak. Küzdenek, dolgoznak, és kis idejüket a fórumozás és az akváriumuk mellett töltik. De azért én álmodozok egy ilyen jövőről! :!:
A szakkőrrel kapcsolatosan ismerem a régi nosztalgiát, olvasd el a "bemutatkozásomat". ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: "A jövő"

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.08.29. 22:16

Jó dolgokról beszéltek, de magamból kiindulva elég nehezen tudnék eljutni egy ilyen előadásra, még ha lenne akkor is mert kétlem, hogy este 9-körül akarna valaki bármilyen témáról is előadást tartani. Sajnos én napközben melózok, igaz nem keményen mert tudok netezni közbe, de akkor is ott kell lennem,és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. de hajrá :!: :mrgreen:
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest


Vissza: Vegyes témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég