Látogatás a Bécsi Garnelaxianál

Minden egyéb téma

Látogatás a Bécsi Garnelaxianál

HozzászólásSzerző: Dominiks » 2012.11.05. 19:17

Nos úgy éreztem ,hogy egyszerűen muszály írnom a következő ismerősömről és a tenyész rendszeréről mert még nem sikerült soha életembe egy ekkora rendszerrel találkoznom és sok szép garnival :) Augusztus óta élek itt Ausztriában és kicsit kezdtem aggódni mert nem igazán találtam megfelelő üzletet vagy tenyésztőt aki ki tudta volna elégíteni az akvarisztika iránti vágyamat. Hosszú keresgélés után rábukkantam Matthiaszra aki igazán ígéretesnek tűnt a kínálata és a felhozatala alapján. Majd elkezdtem felmérni a Bécsi üzleteket és elég rossz vélemény alakult ki bennem. A legtöbb helyen drága ,egésszségtelen állatokat árultak vagy egyszerűen nem volt megfelelő kínálat. Így a nagy felmérések után úgy döntöttem ,hogy meglátogatom Matthias tenyész barlangját :) Nos mikor beléptem be kell ,hogy valjam ,hogy meglepődtem mert ey helyiségben ennyi akváriumot nem láttam még egyszerre. Egy kicsit kupi volt és mentegetőzött mert ép átépítés van nála hisz egy nagy garnéla szállítmányra készült. Németországban meglátogatta a nagy tenyésztő neveket és egy igen tekintélyes garnéla kínálattal tért vissza amit természetesen azonnal meg kellett néznem :) nos tegnap reggel 9-ig folyamatosan telepítette be az újdonságokat :D így azt kell ,hogy mondanom ,hogy nem a legjobb időben érkeztem ,de egyszerűen megérte a látványért :) Sajnos be kell vallanom ,hogy bizonyos garnélákat még az életben sem láttam ,így boldog vagyok ,hogy rábukkantam :) Egy fontos dolgot felejtettem el említeni 112 medencében láttam csodás garnélákat,csigákat és növényeket :) Nos szerintem beszéljenek a képek :) Hozzá szeretném fűzni ,hogy a hamarosan indulo Bécsi Haustiermessen mint eladóként találtkozhatok e nagyszerű fiatal emberrel és sok tapasztalatott tudtok vele cserélni :)

Elnézést kérek a képekért ,de nem vagyok egy csodafotós főleg egy mezei digitális fényképezőgéppel :/ Sajnos nem is tudtam mindent lefényképezni mert buta módon lemerült az aksim xD

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Mivel lemerült a fényképezőgépem nem sikerült mindent rendesen lefényképeznem mert sietnem kellet ,de még megfogom látogatni és updatelni fogok :)

U.I.: Taiwan Bee -ket keres még azaz minden féle Taiwan Bee-t így ha valakinek akad eladóba az nyugodtan keresse fel és hivatkozzon rám :)


www.garnelaxia.at
Dominiks
Hinomaru
 
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2011.10.02. 11:07

Re: Látogatás a Bécsi Garnelaxianál

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.11.05. 19:43

:shock: :o :D
De jó neki.. :)
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Látogatás a Bécsi Garnelaxianál

HozzászólásSzerző: Dominiks » 2012.11.05. 20:17

Egyszerunick írta::shock: :o :D
De jó neki.. :)



Én is így gondolom :D én is szeretnék egy ekkora rendszert :D
Dominiks
Hinomaru
 
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2011.10.02. 11:07

Re: Látogatás a Bécsi Garnelaxianál

HozzászólásSzerző: boomo » 2012.11.05. 23:07

Érdekes bepillantani egy ilyen garnis szobába én órákig eltudnék ott nézelődni :)
boomo
Mosura
 
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2012.08.17. 18:10
Tartózkodási hely: Budapest xyfono@gmail.com

Re: Látogatás a Bécsi Garnelaxianál

HozzászólásSzerző: Dominiks » 2012.11.06. 08:41

boomo írta:Érdekes bepillantani egy ilyen garnis szobába én órákig eltudnék ott nézelődni :)



Igen szerintem is :) Hidd el én is keresek mindig okot ,hogy odamenjek :D
Dominiks
Hinomaru
 
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2011.10.02. 11:07


Vissza: Vegyes témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron