Zsotyi

Egy kis ki kicsoda

Zsotyi

HozzászólásSzerző: zsotyi » 2010.08.28. 19:21

Sziasztok!

Először is gratula Nektek,hogy létrejött ez a fórum,igazán szükség volt már rá! ;)

Nevem Kucs Zsolt,gyermek korom óta kisebb kihagyásokkal ,de mindig voltak halaim.Kb két éve bonyolódtam bele a növényes akvarisztikába,és ennek talán "törvényszerű" vonzatába a kis garnélákba.

Első pillanattól fogva imádom őket.Habár csak a redekkel és néhány CRS-el vannak tapasztalataim,mind a nagy növényesben,mind a kis garnélás nano akiban az egyik kedvenc időtöltésem (szabadidő,hmm,mi is az?) a kis "gajnéják" nézegetése,ahogy kislányom nevezi őket.

Ha egyszer lesz nekem olyanom,hogy szabadidő,biztos kibővítem a kis bajszosok fajta és egyed számát!

Még egyszer gratula és sok sikert ,kitartást a fórumhoz!
"A növényektől türelmet,az állatoktól emberséget tanulunk.." zsotyi.blogspot.com
zsotyi
Új tag
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.08.27. 22:33

Re: Zsotyi

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.28. 19:35

Szia,

Üdv a fórumon, örülök neki, hogy egy "hivatásos" kertész is van a csapatban! ;) Remélem majd sok érdekes információt osztasz meg velünk, és hogy a garnéláidat is megmutatod.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zsotyi

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.28. 22:44

zsotyi írta:Sziasztok!

Először is gratula Nektek,hogy létrejött ez a fórum,igazán szükség volt már rá! ;)

Nevem Kucs Zsolt,gyermek korom óta kisebb kihagyásokkal ,de mindig voltak halaim.Kb két éve bonyolódtam bele a növényes akvarisztikába,és ennek talán "törvényszerű" vonzatába a kis garnélákba.

Első pillanattól fogva imádom őket.Habár csak a redekkel és néhány CRS-el vannak tapasztalataim,mind a nagy növényesben,mind a kis garnélás nano akiban az egyik kedvenc időtöltésem (szabadidő,hmm,mi is az?) a kis "gajnéják" nézegetése,ahogy kislányom nevezi őket.

Ha egyszer lesz nekem olyanom,hogy szabadidő,biztos kibővítem a kis bajszosok fajta és egyed számát!

Még egyszer gratula és sok sikert ,kitartást a fórumhoz!


Szia Zsotyi!

Nagyon örülök, hogy te is csatlakoztál hozzánk! Időt sajnos nem tudunk adni, de egy "kellemes" fórum környezetet biztos! Számítunk rád! ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Zsotyi

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.08.29. 09:36

Üdv itt Kertész kolléga! ;)
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron