aquadiloj

Egy kis ki kicsoda

aquadiloj

HozzászólásSzerző: aquadiloj » 2012.01.21. 16:51

hello mindenkinek.
A becsületes nevem Szabó Zoltán. hajdúbihar-megyében egy Földes nevű településen lakom.
Budapesten dolgozom úgyhogy elég sokat utazgatok.
Már kisgyerekként is nagyon vonzott az akvarisztika és már első osztályos koromra sikerült kreálni egy guppi tenyészetet (egy kb. 50l-es aksi + rengeteg 5l-es befőttesüveg az aprajának), ezekután már menthetetlen voltam és egyre mélyebre zuhantam.
kb. 15 éves koromtól átpártoltam az afrikai sügérek tenyésztésére (föleg TROPHEUS fajok) egészen két évvel ezelőttig mikoris összeköltöztem a párommal. Akkor azt mondtam, hogy kész vége a halazásnak de kisidőmulva ismét lett akvárium a lakásban
de helyhiány miatt nem tudtam újra a sügérekkel foglalkozni. Ezután valahogy nem találtam a helyem egészen a közelmúltig mikoris a neten rátaláltam egy bizonyos blogra:) és az ott látott képek után ráébrettem "ez az ezt akarom én is" és azóta a garnik a mindenem, persze melletük tartok pár halfajt is, pl.: poecilia wingei; Iriatherina werneri, stb.

hát ez lennék én.
minden egyes akvárium maga az üvegbe zárt csoda
Avatar
aquadiloj
CRS C
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.11.16. 13:34
Tartózkodási hely: főldes

Re: aquadiloj

HozzászólásSzerző: stevo » 2012.01.21. 17:55

Üdv a fórumon!

Nyugodtan nyiss naplót az aksidnak, hogy más is láthassa. ;) Illetve kérdezz, ha valamit nem tudsz! :)
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Re: aquadiloj

HozzászólásSzerző: aquadiloj » 2012.01.22. 19:32

A naplóval van egy kis probléma, méghozzá az hogy pillanatnyilag nincs fotó masinám és így nem tudok képeket közzé tenni
sajna. :( :oops: :(
minden egyes akvárium maga az üvegbe zárt csoda
Avatar
aquadiloj
CRS C
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.11.16. 13:34
Tartózkodási hely: főldes

Re: aquadiloj

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.01.28. 19:12

Üdv a fórumon!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: aquadiloj

HozzászólásSzerző: Galagonya » 2012.02.09. 01:07

Üdv a fórumon!

Ez már csak így van, egy igazi akvarista sehogy sem találja a helyét, ha időlegesen akvárium nélkül kénytelen élni. De aztán valahogy mindig rátalál véletlenül egy újabb lehetőség, hogy megint legyen akvárium a háznál és helyreáll a lelki béke. :)

Gábor
"Tiszteld a természetet és tanulj meg szeretni!"
Avatar
Galagonya
Panda
 
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.10.26. 09:46
Tartózkodási hely: Dunakeszi kacsagabor@gmail.com


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég