Zümi

Egy kis ki kicsoda

Zümi

HozzászólásSzerző: Zumi » 2011.04.15. 18:25

Sziasztok!

Márton Attila vagyok 44 éves budapesti lakos.Foglalkozásom:Méhész , és tűzoltó.Az akvarisztika már gyerek koromban megfogott.A TIT Stúdióban az akvarista szakkör lelkes látogatója voltam.A halak szeretete, és az újabb kihívások motiváltak .Így az eleven szülőktől, az afrikai sügérekig minden félé halat tartottam, aztán diszkosz halak csodálatos világába is belekóstoltam.Egy csapatot sikerült is felnevelnem.Aztán újabb kihívásként a tengeri akvarisztika következett, 3 év után egy szép kőkorallos akvárium tulajdonosává váltam.Majd a növényes akvárium következett, itt sajnos a növény választás miatt nem sok sikerem volt.Közben, fiam szobájába egy 30 literes akváriumot állítottunk be. Kérésére CRS garnélákkal.Na mint ahogy lenni szokott lassan többet foglalkozok velük mint Ő.Így a következő cél ezeknek a szép állatoknak a megismerése, a saját tenyészet bővítése.Illetve egyre fehérebb példányok kitenyésztése.
Zumi
Red cherry
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.04.09. 17:26
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zümi

HozzászólásSzerző: Frettner » 2011.04.15. 18:52

Üdv a fórumon, és gratulálok a választásodhoz. A CRS-ek a legszebb garnélák közé tartoznak, nem csodálom, hogy megtetszettek....
Amúgy van egy Márton Attila nevű barátom, de ő közgazdász. És van egy másik ismerősöm, aki szintén méhész és tűzoltó - de őt máshogy hívják..... :lol:
Dezső
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Zümi

HozzászólásSzerző: stevo » 2011.04.15. 19:28

Üdv, a fórumon!
Láttam a hirdetésed, hogy eladod az akváriumodat+felszerelés, de akkor már tudom, hogy mi lesz a következő kihívás/project! :) Sok sikert!
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Re: Zümi

HozzászólásSzerző: dobti » 2011.04.16. 14:25

Üdv a fórumon!
Kíváncsian várom a CRS beszámolókat. Nekem is ők az első számú kedvenceim. :)
"the grand nature in a glass"
Avatar
dobti
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.10.10. 22:45
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Zümi

HozzászólásSzerző: brutalmonk » 2011.04.16. 18:13

üdv!

Várjuk a fejleményeket a rákocskákról
pukk
Kép
Avatar
brutalmonk
Panda
 
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2010.09.08. 15:44


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron