Kapos

Egy kis ki kicsoda

Kapos

HozzászólásSzerző: kapos » 2011.02.19. 01:57

Sziasztok!

Kaposvári Zoltán a polgári nevem, 35 éves múltam és budapesten, a Flórián-térnél lakom. Akvarizálás mellett jött be a lakásunkba egy pár RedCherry. Eleinte nem nagyon érdekeltek ezek az élőlények, de aztán párommal megláttuk az első kicsiket és döntöttünk, hogy készítünk egy 60l akváriumot nekik. Azóta van pár Tigris, Babaulti green, RedCherry vad és erős piros színváltozat valamint pár Narancs (sajnos nem vagyok jó latin nevekben, nézzétek el nekem). Egy akvarista portálon olvastam Szentgyo olvasmányt az összeívásról, ami után beszereztünk pár kisebb akváriumot, hogy külön tudjuk tartani a különböző fajokat, színeket. Ezúton is köszönöm Neki ezt a hasznos írást!
Biztos, hogy nem fogom tudni azt az összhangot beállítani, mint amit itt láthatok a Ti medencéitekben, de azon leszek. Ezért fotót most nem teszek fel ide :-)

Üdvözlettel, Kapos
Avatar
kapos
Red cherry
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.02.19. 01:36

Re: Kapos

HozzászólásSzerző: Frettner » 2011.02.19. 10:25

Üdv a fórumon.
Amúgy szerencsésen választottál, a fenti fajok közül egyik sem ívik össze a többivel. Simán tarthatók együtt - legalább is ebből a szempontból. És a Mandarin, RC, Babaulti jól elvan a csapvízben is, a Tigtis is megszokhatja, bár az a lágyabb vizet kedveli.
Dezső
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Kapos

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.02.19. 12:07

Szia,

Üdv a fórumon, azért remélem majd mutatsz képet a garnélákról/akváriumokról!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kapos

HozzászólásSzerző: kapos » 2011.02.19. 21:07

Köszönöm a kedves szavakat, igyekszem majd jó fotókat készíteni.
Az összeívást benéztem, ez igaz. De ez egy jó indok volt venni pár akváriumot ;-)

Üdvözlettel, Kapos
Avatar
kapos
Red cherry
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.02.19. 01:36


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég