TZoli

Egy kis ki kicsoda

TZoli

HozzászólásSzerző: TZoli » 2011.01.13. 22:24

Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy én is bemutatkozzam. Tetzl Zoltán vagyok, 35 éves, Miskolci kezdő garnélás. Kisebb-nagyobb kihagyásokkal gyermekkorom óta foglalkozom/foglalkoztam halakkal. Jelenleg egy 112l-es "gyári" vegyes akvárium és egy 50l-es full-saját készítésű garnélás akvárium boldog tulajdonosa vagyok. Kb. 1 éve kaptam ajándékba 2 db üveggarnélát, melyeket a vegyes akváriumba telepítettem. Ekkor fertőződtem meg ezzel a csodálatos "kórral". A garnis medencében RC-ket tartok, és órákon át gyönyörködöm bennük, és persze a családom is. Ma már a gyermekeimnek is az első útja ovi után a garnis aksihoz vezet. :D
Nagyon tetszik a fórum, rengeteg az információ és nagyon hasznos. Még nem sikerült mindent végigolvasni, de rajta vagyok! Az esti elfoglaltságom már megvan! :lol:
Avatar
TZoli
Red cherry
 
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.01.07. 21:32
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: TZoli

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.01.13. 22:28

Hello,

Üdv itt köztünk, helyes, hogy van aki gondoskodik a "garnélás társadalom" utánpótlásáról! 1-2 év aztán ki lesznek sajátítva az akváriumok ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: TZoli

HozzászólásSzerző: MissMuss » 2011.01.13. 22:53

Hát, ilyenkor örülök hogy viszonylag az elején megtaláltam a fórumot, és könnyű volt átolvasni az egészet :lol: De mindenképp megéri
Üdv itt a fórumon =)
Állatoktól emberséget, növényektől türelmet tanulunk.
Avatar
MissMuss
Találkozó résztvevő
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.10.03. 22:37
Tartózkodási hely: Budapest, IX


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron