Ati

Egy kis ki kicsoda

Ati

HozzászólásSzerző: Ati » 2010.12.31. 14:15

Sziasztok!

Böröcz Attila vagyok, 21 éves, váci lakos. Szinte a honlap indulása óta regisztrált tag vagyok, néha hozzá is szóltam a témákhoz, de nem vittem túlzásba. Inkább a háttérben szeretek tevékenykedni, időm sajnos kevés van publikálni. Kicsit szégyellem, hogy csak most mutatkozom be. De eljött ez az idő is...
Nagyon sok minden érdekel, több hobbim is van, mint pl.: fényképezés, akvarisztika, motorozás. Ezeken kívül kb. minden érdekel. :) Nagyon szeretem és csodálom a természetet. Ugyan nincs róla papírom... :D , de környezetvédőnek is mondanám magam. Foglalkozásom tekintve, optikus, látszerész vagyok és optometrista hallgató. A következő Akvárium magazin számaiban olvashattok ezen ismereteimről is.
Szerencsésnek érzem magam, mert mostanra megtehettem, hogy külön költöztem szépséges barátnőmmel együtt egy saját lakásba. Itt egy külön helység van kialakítva az akváriumoknak. Ez a szoba elsősorban nem az esztétikai megoldásokról híres, szerény kis tenyészet jellege van. Majd 3000liter vizet foglal magában. 7 éve foglalkozom ezzel a hobbival. Természetesen még a szüleimnél is van 2 díszakvárium, az egyik egy volt növényes, sokan ismerik talán (288l-es) és egy 63l-es. Szóval 7 év alatt elég aktívan sikerült még suli, munka és egyéb dolgok mellett is foglalkoznom halakkal, garnélákkal és rákokkal. Célom, hogy minél több tapasztalatot gyűjtsek és legalább ezt a színvonalat fenn tudjam tartani később is. Sok mindenbe bele kóstoltam ez idő alatt, minden állatban látok valami különlegeset, valami egyedülállót, így nincs kedvenc. Egyszer jött egy Corydorasos korszak, egyszer egy Apistogramma-s, egyszer egy lazacos, garnélás, dél-afrikai sügeres. Aztán ahogy kicsit megismerkedtem a különböző halak habitusaival, újra jött valami új hóbort, de megmaradt az addigiak csodálata is. Most ott tartok, hogy ez a 35-40db akvárium (20liter alattiakat nem is számolom bele) is kevés, még több halat, rákot, garnélát szeretnék. Jelenleg időm ennyit enged, talán majd egyszer...
Tenyészetem bemutatását elkezdtem ezen a napon. Az Akváriumaink topicban megtaláljátok. Garnéláimról pedig már régebben tettem fel pár képet meglepő módon a Garnéláink topicba.
Fotótáram is nézegethetitek: http://indafoto.hu/Ati89

Köszönöm, hogy bemutatkozhattam.
Üdv
Ati
Ati
Yellow fire
 
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.09.03. 00:22
Tartózkodási hely: Vác, Budapest

Re: Ati

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.12.31. 14:32

Üdv itt köztünk, köszi a bemutatkozót! Mindig jó olvasni olyanokat, akik ilyen sokféle érdekes halat/garnélát tartanak és tenyésztenek, nyilván Te is a különlegességek rabja van ;)

Annyit azért hozzátennék a bemutatkozáshoz, hogy Ati sem most kezdte a garnélásdit, ő is velünk volt, mikor ellátogattunk Gernot barátunkhoz, annak pedig már több, mint két éve!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron