N-emy

Egy kis ki kicsoda

N-emy

HozzászólásSzerző: Nemy » 2010.11.14. 20:48

Üdv mindenkinek. A nevem Kapási Tibor ,35 éves vagyok és Hatvanban lakom. Itt is dolgozom egy cégnél raktárosként számomra elég kedvező munkabeosztásban (5 nap munka- 5 nap szabadidő), így sok mindenre jut időm. Ezt általában biciklizéssel, az akváriumokban való turkálással :), a kedvenc fórumok folyamatos figyelemmel kísérésével (én is forum-KOCKA lennék :P ) és a gyerek megregulázásával töltöm el.
Halazni kb. 12 évesen kezdtem el és menet közben 4 év kivételével volt is folyamatosan akváriumom. A nagy változást a növényes akvarisztika hozta, ami teljesen mást kívánt, mint amit eddig megszoktunk Egy kis reklám : http://www.akvakertesz.hu/viewtopic.php ... 7&start=50 . Itt jöttek képbe a garnélák, ezek a csodás kis lények, akik oly sokunkat bámulatba ejtettek már. Kis kutakodás után Szentgyo blogjára valamint Warrior blogjára akadva a fotók és információk egyértelműen meggyőztek arról , nekem is kellenek garnélák. Egy ismerősömtől sikerült is beszereznem egy kisebb redcherry állományt ,ami idő közben tetemes mennyiségűre duzzadt, de legalább rendben tartják a növényeket.
Mostanában szereztem be egy RO készüléket, így szabad utat kapott a komolyabb garnélák tartásának lehetősége, amivel most kezdenék majd foglalkozni.
Egyenlőre ennyit magamról, a többit majd remélhetőleg az "akváriumaink" és "garnéláink" topicban olvashatjuk :).
Köszönöm hogy végigolvastátok.
Avatar
Nemy
CRS C
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010.10.21. 09:22

Re: N-emy

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.11.14. 21:33

Szia N-emy!

Isten hozott a garnélák világában. Ha ugyanolyan színvonalon fogod űzni a garnélázást mint az akvakertészetet, akkor nagy baj nem lehet! ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: N-emy

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.11.14. 22:01

Hello,

Valóban gyönyörű a növényes akváriumod, remélem, hogy a garnélázást is hasonló szenvedéllyel fogod űzni ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: N-emy

HozzászólásSzerző: dobti » 2010.11.15. 09:49

Üdv a fórumon. Remélem a garnik mellett a növények is megmaradnak ;) :D
"the grand nature in a glass"
Avatar
dobti
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.10.10. 22:45
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég