Xman

Egy kis ki kicsoda

Xman

HozzászólásSzerző: xman » 2010.08.15. 17:56

Sziasztok!

Ha már énis itt rontom a levegőt :D akkor bemutatkoznék!
1990-ben születtem,fösulira járok és grafikusnak tanulok.Kiskoromban tartottam halakat persze elég komolytalannak volt mondható.Aztán évekig semmi.
Másfél évvel ezelőtt elmentem guberálni haverokkal lomtalanításkor ,találtunk sok minden jót de a legjobb amint nem hagyhattam ott az egy 60 literes akvárium volt benne egy-két dekorációval.egyből kattant az agyam ,hogy ezt csinálnom kell.

Oké de hogyan is kezdjem felidézve emlékeimet ,hogy mennyire kapkodtam tudtam ,hogy ez nem túl célravezető.Ezért mindent szépen apránként csináltam.rátaláltam az akvarista.hu-ra ahol sok infót begyűjtöttem.Ezután eltelt fél év folyamatosan böngésztem az oldalon és rátaláltam szentgyo blogjára.Hát meg is fertőződtem egyből.
Elkezdtem öszerakni egy külön akváriumot és természetesen a red cherryk voltak az elsők.
Beszereztem 10 példányt szentgyotól,szerintem a legjobbat kaptam amit lehet, gondolom kitartó munka áll mögötte.

Idén tavasszal gondoltam más fajt is szeretnék igy készíttettem még 2 akváriumot beis rendeztem.Jöttek a white pearlok.Sajnos és nem tudom miért egy sem maradt életben ,annak ellenére ,hogy a vízparaméterek mindíg megfelelőek voltak.Gondoltam arra is,hogy talán beltenyészet miatt lehetett ez .
Éppen elég ok a pusztulásukra hiszen a géne gyengülnek így.

No ennyit rólam az ősz folyamán szeretnék új fajokat de megvárom hogy elmuljon ez a dög meleg.

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Xman

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.16. 19:43

Üdv a fórumon!

Úgy tűnik lesz valaki, aki a design ért fog felelni :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Xman

HozzászólásSzerző: xman » 2010.08.16. 20:10

Bármikor szívesen, csak szólj!:D
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég