Frigos

Egy kis ki kicsoda

Frigos

HozzászólásSzerző: frigos » 2010.10.25. 23:56

Sziasztok!

Nagy Ferenc (frigos) vagyok 21 éves, szakmám: ipari elektronikai műszerész. Jelenleg a Győri Egyetemen vagyok Villamosmérnök hallgató. Győr és Püspökladány között ingázok az év nagy részében, az időm nagy részében egy napelemes autó fejlesztésében segédkezem!

A legelső akváriumomat talán 6-8 évesen kaptam a nagymamámtól, aztán ez sajnos szépen annyiba is maradt, de a vonzalom a növények és állatok iránt töretlen mind a mai napig. Az utóbbi időben Leander fakasztással foglalkoztam eddig nagyon kevés sikerrel! Idén nyáron elfogott az érzés és onnan már nem volt megállás. Elkezdtem felkeresni a nagy akvarisztikai könyveket és olvasgatni, majd bogokat és fórumokat is. Kezdésnek vettem egy 27l nano-t a gyári felszereléssel. Hát ebből már nem sok minden maradt mostanra. A növényes dolgok mindig is közel álltak hozzám, tehát adott volt, hogy növényes lesz az akvárium, aztán jött a nagy, BUMM és megismerkedtem a kis garnélákkal. Ahogy ez lenni szokott szerelem első látásra! Nagyon kevés dolog van amin(ken) ilyen jól tudok szórakozni :D Az aksi már 5 hete üzemel, voltak kezdeti nehézségek, most is folyamatos rutintalansági problémákkal küzdök, de szépen kezdek ura lenni a helyzetnek (legalábbis azt hiszem).

Egy hete hoztam meg a kis RC-ket nagyon szépek. :D Nagyon nagy köszönet Csillának! (Majd rakok fel képeket).

A legnagyobb segítségem a párom aki hűségesen gondozza az akváriumot míg én távol vagyok, na meg persze itt van ez a fantasztikus fórum tele remek emberekkel!

Röviden ennyi! :)

Üdvözlettel Feri!
Avatar
frigos
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.09.29. 14:51
Tartózkodási hely: Győr, Püspökladány,

Re: Frigos

HozzászólásSzerző: dobti » 2010.10.26. 07:39

Szia!, Üdv a fórumon, és várjuk a képeket! :)
"the grand nature in a glass"
Avatar
dobti
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.10.10. 22:45
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Frigos

HozzászólásSzerző: xman » 2010.10.26. 18:04

Hello

Üdv itt, sok sikert a garnizáshoz.

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Frigos

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.10.27. 09:16

Szia,

Üdv a garnélák világában ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frigos

HozzászólásSzerző: frigos » 2010.11.10. 20:31

Raktam fel pár képet, majd ha lesz egy kis időm akkor rakok még fel!

http://akvarium.hajdtimi.fotoalbum.hu/

Szép estét Feri!
Avatar
frigos
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.09.29. 14:51
Tartózkodási hely: Győr, Püspökladány,


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron