Melinda

Egy kis ki kicsoda

Melinda

HozzászólásSzerző: Melinda » 2010.10.22. 20:38

Sziasztok

Pesten lakok családi házban, régen voltak halaim(guppik), meg mókusom(kanadai vörösmókus), cica és akartam tengeri malacot is, de az végül nem lett.
Most nincs semmi, de hamarosan lesznek garnéláim, red cherry és vagy yellow fire, külön aksiban vagy egy szivacs választófallal.

Szeretek görkorizni, meg teniszezni, és még hobbim a honlap designelés, készítés, néha rajzolgatok, képet szerkesztek.

Van egy új még nem beindul minifórumom, amit blognak is lehet használni: http://www.levelek.sitendesign.com
és aki szeretne ilyen blogot-fórumot, szóljon és mivel korlátlan a tárhelyem, szívesen biztosítok neki is egyet ingyen.

Aksim:
Standard szögletes akvárium, 35 literes, fekete színű ragasztóval ragasztva, kifugázva, kézi csiszolt, fmf profil.


Méretek:
hosszúság: 40cm
mélység: 25cm
magasság: 35cm
üvegvastagság: 4mm

Légpumpás szivacsszűrővel

A
kezdeti indulásban nagyon sokat segített és segít "xman" innen a fórumról, külön köszönet neki :)

E
leinte nagyon sokat kérdeztem, biztos sok butaságot vagy, lessz ez még több is :D de amire választ kaptam már tudom és ezt a jó hagyományt továbbvíve segítem majd én is az újoncokat :)

Az aksim várhatóan jövőhéten elkészül, fogok csinálni róla képet, persze a garnik majd csak a 4-5 hetes váróidő után jönnek.

Majd még írok most egyenlőre ennyi :D
Melinda
Mosura
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010.10.17. 22:35

Re: Melinda

HozzászólásSzerző: dobti » 2010.10.23. 14:04

Szia!

Sok sikert az új akváriumhoz, és várjuk a képeket! :)
"the grand nature in a glass"
Avatar
dobti
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.10.10. 22:45
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Melinda

HozzászólásSzerző: Melinda » 2010.11.01. 18:36

Ezen a héten végre már megvesszük az aksit meg mindent, aztán jöhet a 4 hetes türelmi próba :D
Melinda
Mosura
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010.10.17. 22:35


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron