jrmitty

Egy kis ki kicsoda

jrmitty

HozzászólásSzerző: jrmitty » 2010.10.22. 14:51

Üdv!
Ugyan még nagyon új vagyok itt, sokat nem is szóltam hozzá a témákhoz, azonban ilyenkor pont illik bemutatkozni, így időben vagyok :)
Urbán Miklósként láttam meg a napvilágot 27 évvel ezelőtt, Budapesten. Jelenleg Mendén élek egy kertesházban, így a releváns akváriumokon kívül kutyák és macskák is színesítik a hétköznapokat...
Akváriumnál említettem a többesszámot, ez pontosan most másfelet jelent, mivel egy 200 literes Malawi-sügeres mellett egy garnélás épp kialakítás alatt áll.
Az évek alatt több akváriumom volt, sőt hogy pontos legyek, talán egy fél-egy éves időszara emlékszem hogy nem rendelkeztem valamilyen haltartásra alkalmas eszközzel, ami akár jelenthetett egy 10 literes befőttes üveget a szekrény és a fal közé szüleim elől eldugva, bő 15 éve. :)

Sok mindenbe belekóstoltam, mindig az aktuális helyzethez és állapotokhoz igazodva, lévén elég sokat költöztem eddig, némileg kényszerből, vagy épp puszta hóbortból tartottam már kubai kékrákokat, gőtéket-békákat, s volt tengeri akváriumom (rendesen nulláról DIY-módszerrel, egészen a csőférgekig jutottam...)
Most a körülmények sok teret nem adnak, de a jelenleg üzemelő akvárium mellett belezúgtam a garnélákba, így igyekszem a nekik megfelelő körülményeket biztosítani, mire megérkeznek.
Emiatt regisztráltam, s biztos vagyok benne hogy ahogy eddig is, a későbbiek során is sok hasznos tanácshoz juthatok Tőletek, valamint a lehetőségeimhez képest remélem én is értékes része lehetek a társaságnak. :)
Avatar
jrmitty
Yellow fire
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010.10.18. 12:56
Tartózkodási hely: Mende

Re: jrmitty

HozzászólásSzerző: taksoft » 2010.10.22. 15:01

Üdv!

Helyes, hadd alakuljon az a garnélás!

Érdekes, hogy azok közül, akik nem csak garnélákat tartanak, hanem más akváriumi élőlényeket, elég sokan vannak az afrikai sügeresek. Szintén zenész.
taksoft
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.08.24. 15:00
Tartózkodási hely: Bp. IX. ker.

Re: jrmitty

HozzászólásSzerző: brutalmonk » 2010.10.22. 17:40

szia!

üdv a fórumon! sok sikert a garnélázáshoz, én is most kezdtem, sok mindent tanultam itt!
pukk
Kép
Avatar
brutalmonk
Panda
 
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2010.09.08. 15:44

Re: jrmitty

HozzászólásSzerző: dobti » 2010.10.22. 18:44

Szia!

Üdv a fórumon, és várjuk a garnélás akváriumról a fotókat! :)
"the grand nature in a glass"
Avatar
dobti
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.10.10. 22:45
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: jrmitty

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.10.23. 14:45

Hello itt a fórumon, tényleg gyűlik az afrikai sügeres garnélások tábora :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron