Habee

Egy kis ki kicsoda

Habee

HozzászólásSzerző: habee » 2010.08.15. 13:41

Üdvözletem mindenkinek! :D

Nagy Norbert a becsületes nevem.Máriahalmon élek egy Komárom-Esztergom megyei kis falucskában.
1980 október 12.-én születtem..Végzettségem 8 általános+egy felszolgáló szakma ..sajnos annak idején nem volt az erősségem a tanulás :oops:
Foglalkozásom betanított műanyag hegesztő de legalább itt megjött a barkácsoláshoz a kedvem így mostanában sok mindent
meg tudok magamnak csinálni ha úgy hozza a helyzet..
Kedvenc időtöltésem a kirándulás a természet lágy ölén(ha már műanyagozok legyen valami egészséges hobbim is)
a fotózás és természetesen az akváriumok ezekből van 3db egy 10;20;35literes kiszerelésben igaz csak az egyik a 10 literes
amolyan igazi garnélás,mert ebben tartok csak garnélákat név szerint red cherryket akik nagyon a szívemhez nőttek
és jelenleg 5 lurkóval gyarapodtak..De a másik két akváriumban is vannak red cherryk és amanok.
Nagy vonalakban ennyi rólam...
Mindenkinek Szép Napot!
Üdv:Norbi
Avatar
habee
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.15. 13:09
Tartózkodási hely: Kesztölc

Re: habee

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.15. 15:15

Szia,

Üdv a fórumon! Nagyon sokunknak a red cherry volt az első garnélája (nekem is), szerintem ez az ideális kezdés is. rajtuk keresztül ki lehet tapasztalni ennek a világnak az alapjait, így legalább lesz valami kiindulópontja az embernek mielőtt egy drága, érzékeny garnélával elkezdene kísérletezni.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron