Brutalmonk

Egy kis ki kicsoda

Brutalmonk

HozzászólásSzerző: brutalmonk » 2010.09.29. 20:13

Sziasztok!
Mivel egy ideje már járok ide és kommentelek, gondoltam ideje bemutatkozni.

BrutalMonk vagyok, alias Páncsics Dávid.
Korom: 21. Pesten tartózkodom, de Kecskeméti vagyok.
Építészetet hallgatok az Ybl-ön, fotózgatok, rajzolgatok.
Másfél éve van újra akváriumom, nemrég kezdtem tehát a mániát..(újra, mert persze kiskoromban volt már egyszer).
Főként a növényes aksik ragadtak magukkal, aztán hamar ráleltem a Garnikra is. Próbálok minél jobb körülményeket biztosítani nekik, ez viszont még csak folyamatban van. Ezért még csak redcherry és vad típus éldegél az aksimban, pár guppival és csigákkal. Mivel volt elhullásom és magasugró bajnokom, most megcsappant a garniaim száma, de amint elkészül az új szűrőm, fogok újakat beszerezni.
Növényeim: hygrophila difformis, forrásmoha, lilaeopsis brasiliensis, lobelia cardinalis, békalencse, süllőhínár, meg valami fűféle amit egy tóból loptam. (a legtöbb növény túlszaporodás miatt csere tárgyát is képzi.. :P:D)
17 literes "medence" az élettér, 11w power compakt világítás, diy co2, aquael fan filter mini belső motoros szűrő (+2l bio külső szűrő upgrade hamarosan) régebben easy carbo de nem kedvelték az állatok,most növény táp: neptunos tabletta és folyékony tetraplant cucc, jbl mandao talaj

Képeket láthattok a garnikról a garnis fotós topikban, az aksim pedig még nem publikálható :]


Üdv tehát mindenkinek, remélem jókat beszélgetünk majd!
pukk
Kép
Avatar
brutalmonk
Panda
 
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2010.09.08. 15:44

Re: Brutalmonk

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.09.29. 21:17

Üdvözlünk a fórumon!
A bemutatkozódból is jól látszik, hogy komolyan veszed amit épp csinálsz. Érezd jól magad a garnélák világában! ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Brutalmonk

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.09.29. 21:26

Welcome on board és köszönjük a bemutatkozás!

Remélem sok hasznos információt találsz itt és osztasz meg velünk :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron