Ugrósáska

Egy kis ki kicsoda

Ugrósáska

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.08.14. 17:52

Üdvözlök Mindenkit!

Lassan 6 éve foglalkozom megszállott szinten az akváriumban tartható élőlényekkel, köztük főként az elevenszülő fogaspontyokkal, Betta fajokkal és szép lassan a figyelmem a garnélák felé terelődött. Az első próbálkozásaimat én is, mint sokan mások a Red Cherry garnélával kezdtem, majd utána következett kb. 2 éve a Kék Tigris nevű szépség. Több sikertelen aktus után szép lassan rájöttem, hogy kicsit más látásmódot igényelnek a garnélák, mint a halak. Néha kicsit több odafigyelést, pepecselést és nagyítót is igényelnek,főleg akinek szüksége van rá. ;)
Ha már bemutatkozás, akkor: Horváth Balázs Gergő lennék már 26 éve és tanulmányaimat a soproni Környezetmérnöki szakon végzem (jó rég óta :) ), viszont most kicsit pihentetem az egyetemet a munkám miatt, nevezetesen kertész vagyok Ausztriában. Röviden és tömören ennyi a lényeg. Remélem jó brigád fog összejönni itt a fórumon és sikerül a magyar garnélázást kicsit tovább lendíteni a Red cherryn!

Jó szerencsét; Balázs
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs

Re: Ugrósáska

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.15. 08:51

Hello Balázs!

Valóban örvendetes lenne, ha sikerülne túllépni a red cherryn :) A kék tigrisekről pedig várjuk a beszámolót és a képeket!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég