dexkill bemutatkozója

Egy kis ki kicsoda

dexkill bemutatkozója

HozzászólásSzerző: dexkill » 2015.07.14. 10:37

Tisztelt Fórumozók, Hobbitársak!

Egy rövid bemutatkozót szeretnék írni, mivel reményeim szerint aktív csapattag leszek - szeretnék lenni.

"Zoltán vagyok, akváriumfüggő."
"Szia Zoltán!"

:lol:

Több fórumon megfordultam, egyes Fórumtársakkal talán beszélgettünk is már erről-arról. Okleveles vegyész végzettségem van, egy hazai gyógyszergyár laboratóriumát vezetem.

Mint szinte mindenkinek, gyerekkoromban nekem is voltak akváriumaim, a guppik, mollyk szaporodtak is, sőt rákot is tartottam már (Szentgyo "dinoszauruszát") befőttes üvegben.

2014 tavaszán kezdtem újra a hobbit, először egy növényes akváriummal, amit nagyon gyorsan meguntam, bár ma is üzemel és nagyon szeretem, de vonzott egyéb terület is. Idén januárban kezdtem tervezni egy garnélás-halas állványt, amin kisebb-nagyobb akváriumok (22,5 - 63 l, összesen 10 db) vannak. Cseh emelős szűréssel, mérsékelt fénnyel. Az első lakók májusban költöztek Szentgyotól átigazolva.

Röviden, a hobbimra a "csináld magad" hozzáállás jellemző, csak akkor veszek gyárit, ha elfogadható áron/minőségben nem tudom előállítani. Fő profilomnak jelenleg a vízkémiát, méréseket, növénytápok készítését tekintem. Hogy később mi lesz, majd meglátjuk :)

Remélem, hogy sikerül a csapat oszlopos tagjává válnom!
dexkill
Új tag
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.07.08. 13:03

Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég