Emperor

Egy kis ki kicsoda

Emperor

HozzászólásSzerző: Emperor » 2010.08.30. 15:44

Sziasztok!

Kora gyermekkorom óta érdekelnek a vízi élőlények. Nagyon sokféle kétéltűt, hüllőt, halat tartottam már.

A halazást édesanyám is űzte, Xiphokat tartott és guppykat. A hobby szeretete tőle "ragadt" rám.

Sokáig nem volt akváriumom, 2003-ban kezdtem újra halakkal foglalkozni. Először az index fórumon tevékenykedtem, majd a frissen alakult akvarista.hu-n. Akkoriban nagyon jó kis közösség volt ott, mára egy kicsit megváltozott a helyzet.

A kelet-afrikai sügerek és a vízinövények között ingadozik az érdeklődésem :lol: . Amano garnélákat jó ideje tartok, voltak már Legyező garnéláim is.

Jelenleg egy 20 literes medencében tartok egy Amanot és x db Neocaridina heteropoda vad garnélát.
A garnélázás elég ismeretlen terület számomra, tanulni jötten közétek.
Emperor
Új tag
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.08.28. 22:34
Tartózkodási hely: Pilisjászfalu

Re: Emperor

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.30. 15:56

Szia,

Üdv Neked is a fórum csapatban! Azért az afrikai sügér és garnéla fura egy párosítás :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Emperor

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.30. 16:01

Emperor írta:Sziasztok!

Kora gyermekkorom óta érdekelnek a vízi élőlények. Nagyon sokféle kétéltűt, hüllőt, halat tartottam már.

A halazást édesanyám is űzte, Xiphokat tartott és guppykat. A hobby szeretete tőle "ragadt" rám.

Sokáig nem volt akváriumom, 2003-ban kezdtem újra halakkal foglalkozni. Először az index fórumon tevékenykedtem, majd a frissen alakult akvarista.hu-n. Akkoriban nagyon jó kis közösség volt ott, mára egy kicsit megváltozott a helyzet.

A kelet-afrikai sügerek és a vízinövények között ingadozik az érdeklődésem :lol: . Amano garnélákat jó ideje tartok, voltak már Legyező garnéláim is.

Jelenleg egy 20 literes medencében tartok egy Amanot és x db Neocaridina heteropoda vad garnélát.
A garnélázás elég ismeretlen terület számomra, tanulni jötten közétek.


Üdv Emperor!

Na örülök, hogy te is ránk találtál. Szerintem ezt a régi jó csapatot ne bánd, mert itt is kialakulóban van egy új. Én is az Akvaristán "nőttem fel" így ismerem az érzést. A növényekért és a garnélákért plusz pont jár, de Afrikáért pontlevonást kapsz, persze csak viccelek! :D
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron