Fred

Egy kis ki kicsoda

Fred

HozzászólásSzerző: Fred » 2010.08.30. 15:16

Sziasztok! Először is csatlakozva az előttem szólókhoz én is szeretnék gratulálni ehhez a nagyszerű kis fórumhoz ;).
Pataki Kornél vagyok (majdnem) 17 éves balatonkenesei akvarista. Ha jól emlékszem 2004 -ben kaptam az első akváriumomat, ahogy azt szokás: 30 liter, guppy, molly és ami még hozzá jár :). 2évig "szenvedtünk" az akváriumokkal én és néha kedves bátyám is, Márk. Nos ezután jött egy 4 éves szünet. Gimi stb.. éreztem hogy egyre kevesebb lesz a szabadidőm, de idén március 1.-én újból neki láttam =). Pár hónap alatt már sok minden megfordult nálam (mihez képest). Próbálgattam ázsiai semi-biotóp, afrikai malawi és egyaránt tanganyika-tavi akváriumot, dél-amerikai semi-biotópot , több kevesebb sikerrel. Ezek közül azóta sok változott, felszámolásra került, de mindezek ellenére úgy vélem , hogy sok minden változott az alatt az idő alatt , amióta ismételten akvarizálok.Talán (szerencsére) egész más szemmel nézem már a hobbit mint mikor anno elkezdtem. Most a (2.) legújabb a ritka elevenszülők beszerzése, tartása, szaporítás lenne, majd meglátjuk. És emellett újabban elkezdtek érdekelni gerinctelen barátaink a garnélák (természetesen ez esetben is a nulláról indulok Rc-kell 20 literben ;) ) is, ezért vagyok most itt.:)
Kép
Fred
CRS C
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2010.08.30. 14:25

Re: Fred

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.30. 15:21

Hello Kornél,

Üdv a fórumon!

Azt hiszem van itt olyan, aki elég jól ismeri a ritkábbnál ritkább (és szürkébbnél szürkébb :D ) elevenszülőket ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fred

HozzászólásSzerző: Fred » 2010.08.30. 15:27

Hát ennek külön örülök! :) Szabad tudni kiről lenne szó ?
ui.: (Ha jó a háttér szép a szürke is :mrgreen:)
Kép
Fred
CRS C
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2010.08.30. 14:25

Re: Fred

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.30. 15:30

Fred írta:Hát ennek külön örülök! :) Szabad tudni kiről lenne szó ?
ui.: (Ha jó a háttér szép a szürke is :mrgreen:)


Ugrósáskára gondoltam természetesen, ő régóta foglalkozik az elevenszülő halakkal, és nem mellékesen ő vezeti az AME elevenszülős szekcióját.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fred

HozzászólásSzerző: Fred » 2010.08.30. 15:37

Valamiért nem vettem észre a bemutatkozásában, de már visszaolvastam.:) Köszi hogy szóltál:)
Kép
Fred
CRS C
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2010.08.30. 14:25

Re: Fred

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.08.30. 15:50

Szia Kornél!

Szentgyo jól mondta. Próbálkozom már vagy jó 5 éve a vad elevenszülőkkel, de csak pár elvetemült kíváncsi a szürke halakra :)
Ha kérdésed van tedd fel bátran a halas topicban.

Üdv; Balázs

www.ame-poecilia.akvariummagazin.hu
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron