ilyesimre

Egy kis ki kicsoda

ilyesimre

HozzászólásSzerző: ilyesimre » 2013.04.10. 15:59

Most látom, hogy van lehetőség egy kis bemutatkozásra is. Talán nincs mit szégyenlenem, így én is beírom magam. Amint az a "frappáns" felhasználónevemből is látszik, Ilyés Imre néven láttam meg a napvilágot 36 évvel ezelőtt. Székesfehérvár mellett Iszkaszentgyörgyön élek. Feleséggel, gyerekkel ellátva, mert az kell a jó élethez! :mrgreen: Rendszerinformatikus vagyok. Jelenleg 2. éves mérnök informatikus hallgató. A Honvédségnél dolgozom informatikusként. (Mellékesen hivatásos katonaként.) Az akvarisztikával a szüleim fertőztek meg. A 10. születésnapomon hazamentem a fociból és otthon várt egy berendezett akvárium. Az akvarisztika iránti szeretet azóta is tart. Mostani lakásunk adottságaiból egy nano méretű akvárium adta magát. Ezért kezdtem el érdeklődni a garnélák iránt. Mivel kezdő garnélás vagyok, ezért RC-k vannak az akváriumaink topikban is látható "művemben". Persze más is tetszik nekem, de a kényesebb garnélákkal csak akkor foglalkoznék, ha a jelenlegiekkel egy kis tapasztalatot gyűjtöttem és az akvárium is végleges lesz. Meg aztán a nálunk lévő csapvíz botrányos! Még azon csodálkoztam, hogy az RC-k is bepetésedtek egyáltalán. Bár igaz, hogy a vizet egy Wellnet víztisztítón keresztül folyatjuk, mert simán még én sem iszom meg szívesen! Nekik meg élni kell benne! Azzal zárom a soraimat, hogy remélem a fórum még sokáig meglesz, hogy tovább szívhassam magamba az okosságokat!!!
Avatar
ilyesimre
CRS C
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013.03.18. 14:38
Tartózkodási hely: Iszkaszentgyörgy mail: ilyes77imre@gmail.com

Re: ilyesimre

HozzászólásSzerző: Keiron » 2013.04.10. 23:58

Üdv a fórumon! Remélem sok örömöt okoznak majd ezek a kis lények.
Keiron
Panda
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2011.10.19. 07:07
Tartózkodási hely: Budapest, e-mail:fzseni@gmail.com

Re: ilyesimre

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.04.11. 09:20

Kedves Imre,

Üdv a fórumon ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ilyesimre

HozzászólásSzerző: ilyesimre » 2013.04.11. 09:44

Köszönöm a szívélyes fogadtatást és az eddig kapott sok segítséget!
Avatar
ilyesimre
CRS C
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013.03.18. 14:38
Tartózkodási hely: Iszkaszentgyörgy mail: ilyes77imre@gmail.com


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron