ata7

Egy kis ki kicsoda

ata7

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.08.29. 20:48

Üdvözlet a garnélás tudástárban !

Bosztonics Attilának hívnak,Kaposváron születtem,de jó pár éve Bp.-i lakos vagyok . Agrárvégzettségem van,azon belül is állat-egészségügyi,és jelenleg szaporodásbiológiával foglalkozom,igaz kicsit nagyobb állatokkal mint a garnélák :) Az akvarisztika világával 6 éves koromban ismerkedtem meg,akkor még vaskeretes akvárium volt a trendi,elevenszülőkkel. Azóta is folyamatosan van akváriumom ,ha jól számolom 35 éve.Jelenleg két akváriumom van :az egyik 230 literes pontylazacos,és tele red-cherryvel,ahol nagyon jól érzik magukat. A másik egy 30 literes ahol yellow-ok és babaulti green-ek vannak,itt is szépen élnek,szaporodnak,Persze próbálkoztam más fajokkal is kisebb-nagyobb sikerrel,de most itt tartok. Természetesen az Én tenyészetem alapjai is Pisti -től származnak,mint oly sokunknak.Tervek bőven lennének a garnélákkal kapcsolatban,mert ugye ahol elfér két akvárium ott elfér még kettő :)
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: ata7

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.08.29. 21:00

Szia Attila,

Nagyon örülök, hogy te is bedobtad magad a körünkbe. Úgy látom, hogy itt egy igen erős és ütőképes brigád fog összejönni. Nem árulok el nagy titkot, de valami ilyesmi mozgolódásra várok már kb. másfél éve! :mrgreen:
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: ata7

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.29. 21:00

Hello Szomszéd!

Örülök, hogy itt vagy, és ismét hallunk Rólad :) Aztán majd nemsokára várlak egy kis szomszédolásra ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ata7

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.08.29. 23:07

szentgyo írta:Hello Szomszéd!

Örülök, hogy itt vagy, és ismét hallunk Rólad :) Aztán majd nemsokára várlak egy kis szomszédolásra ;)


Természetesen azonnal megyek,amikor megadod a jelet és kész a birodalom :D
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron