miluu

Egy kis ki kicsoda

miluu

HozzászólásSzerző: miluu » 2012.10.07. 18:02

Sziasztok!!
Molnár Milán vagyok Szombathelyen élek, és jelenleg 22 éves vagyok na ennyit a száraz tényekről azt hiszem..... :lol:
Mivel a drága kedves menyasszonyom 3 év eggyütt élés, lánykérés miegymás után ugy döntött hogy megbolondul, vagyis csak megváltozik na :D
Így lett egy kis időm és elkezdtem olvasgatni az akváriumokról amik már jó ideje tetszettek de sosem volt lehetőségem egy fenntartására sem, így csak az állatkereskedésekben lévőket tudtam nézegetni....
Persze az elején sok kis színes halakra gondoltam pár növénnyel h milyen jól fognak majd kinézni, aztán egyszer csak megláttam pár garnélát egy jól növényesített akváriumban és egyszerre belebolondultam :lol:
És mivel mint megtudtam hogy a drága párom azon kívül hogy megváltozott most hétvégén elmentek bulizni a barátnőjével Szegedre...
Csak sajnos vagy szerencsére én sem vok teljesen hülye, ugyanis ahova mentek buliba az nem létezik... lényeg a lényeg az asszony épp megcsal most is... nem vagyok ideges szuuuszaaaaaaa :x
szal miután kipaterolom a lakásból lesz 1 csomó helyem, és most már lazán elfér egy kis növényes garnis nano már csak a garnikat az aksit, és a növényeket kell beszereznem hozzá majd :D
az aksi nem gond meg a technika se nagyon de a többivel már lesz gondolkodni valóm azt hiszem... Errefelé nem nagyon árulnak ilyeneket több 100 km-t pedig nem akarok utazni ezért...
De mind1 fel a fejjel sikerülni fog majd megoldom ;)
(bocsi ha olyat irtam ami nem tartozik ide de nem bírom magam visszafogni :evil: :x )
miluu
Red cherry
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2012.09.16. 10:52
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: miluu

HozzászólásSzerző: stevo » 2012.10.07. 19:02

Szeva!
Egy része lehet kicsit több info, mint ami kellett volna nekünk, de üdvözlünk a garnisok között. :D Az örvendetes, hogy lesz hely egy nano aksinak, az már kevésbé, hogy asszonypajtid ilyen...
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Re: miluu

HozzászólásSzerző: Beni » 2012.10.07. 20:47

Őőőőőőőőőőőőőőő...Szóval...
Sok sikert a garnizással, ha magánéletben nem is, de ezzel kapcsolatban megpróbálunk a lehető legtöbbet segíteni! 22 évesen előtted az élet, sajnos néha beleszalad az ember néhány jókora pofonba, mindenesetre a garnélákban bízhatsz! ;)
Beni
Mosura
 
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012.08.19. 07:21
Tartózkodási hely: Tatabánya mail: beni_p@vipmail.hu


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég