Boomo

Egy kis ki kicsoda

Boomo

HozzászólásSzerző: boomo » 2012.08.21. 06:48

Mayer Péter vagyok több mint 40 éve sok mindet dolgozgattam sokfelé míg az élet úgy hozta ,hogy most egy gázturbinás erőműben dolgozok mint üzemeltető. Munkahelyemről annyit ami még érdekes lehet van egy nagy teljesítményű vizelőkészítő üzem az erőműben ahol kb 140 m3 /h 0.1-0.2 µS vizet képes elő előállítani .Nagy teljesítményű UV lámpával .

Akvarisztikával kB 30 éve kis srác koromban ismerkedtem meg Horn Zsilinszky sárga kemény fedeles Akvarisztika könyvével. Sok fajta halat tartatom kis akváriumokban elevenszülőket labirint kopoltyús halakat a betta volt a kedvencem . Később amikkor volt már rá lehetőségem Diszkoszhalakat tartottam .De mindig volt valami állatom halak ,japán tűzhasú gőte , kubai kék rák, papagáj kutya hörcsög madárpók legutóbb madagaszkári nappali gekkó . Pár hónapja kezdtem el érdeklődni az édesvízi garnélák felé . Igyekeztem minél többet megtudni róluk így találtam meg ezt a fórumot .Nagyon megtetszetek . Elhatároztam egy kisebb állványt szorítok nekik a szobában jelenleg ezt tervezgetem.
boomo
Mosura
 
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2012.08.17. 18:10
Tartózkodási hely: Budapest xyfono@gmail.com

Re: Boomo

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.08.21. 09:24

Hello,

Üdv a fórumon! Ezek szerint akkor a lágy vízzel nem lesz gondod ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Boomo

HozzászólásSzerző: boomo » 2012.08.21. 10:34

Hello Köszi

Igen ez jó lenne de bringával járok közel van jobb mint a BKV kocsi meg nincsen körülményes lenne haza tekerni mindig egy csomó vizel. A technológia miatt olyan a gyanta ,hogy kevert ágy után 9 feletti pH-s víz jön le biztos sokat kéne vele pepecselni .Inkább egy RO készüléket vennék az a biztosabb.
boomo
Mosura
 
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2012.08.17. 18:10
Tartózkodási hely: Budapest xyfono@gmail.com


Vissza: Bemutatkozó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég