New Bee

A fórumtagok garnélái

New Bee

HozzászólásSzerző: Geris » 2011.02.21. 21:10

Ime néhány garni, amiket bumble-bee-nek, vettem és úgy néz ki new bee-k (szentgyo látatlanba is megmondta és ugy néz ki igaza van ;) ). Egyébként egyáltalán nem zavar a tévedés.
néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Geris
Új tag
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.11.15. 22:57

Re: New Bee

HozzászólásSzerző: xman » 2011.02.21. 22:05

Sok sikert hozzájuk!
Én nagyon megszerettem őket!
kicsit félénknek tűnnek.
Nekem sajnos szaporodásukat illetően nem volt szerencsém,de hát türelmes vagyok.
Valóban, könnyen összetéveszthetők a bumble beekkel.

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: New Bee

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.02.21. 22:20

Szépek a képek!

Valóban szinte biztosra tudtam mondani, hogy new bee garni lesz, mivel rettentően kevés bumblebee garni van most itthon. Egy időben viszonylag sok volt, de valahogy elkoptak az embereknél, viszont az elmúlt kb 1,5 évben elég sok new bee garni jött be az országba, amit bumblebee néven értékesítettek. Úgyhogy jelenleg is úgy áll a helyzet, ha valaki bumblebee-t kínál, akkor szinte biztos, hogy new bee garnit árul.

Azzal nekem semmi bajom nincs, hogy new bee vagy bumblebee garnéla az adott jószág, de az inkább zavar, hogy ha már árulja/kereskedik az állatokkal, akkor vegye a fáradtságot és nézzen utána hogy mi is az...
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: New Bee

HozzászólásSzerző: Geris » 2011.02.21. 22:57

szentgyo írta:Azzal nekem semmi bajom nincs, hogy new bee vagy bumblebee garnéla az adott jószág, de az inkább zavar, hogy ha már árulja/kereskedik az állatokkal, akkor vegye a fáradtságot és nézzen utána hogy mi is az...

Én is így gondolom, annak lehet nagyobb bosszúság aki kizárólag az adott fajt keresi.
pl mióta van sakura garni, sok boltban egyszerűen átírták a red cherryket.

xman írta:Nekem sajnos szaporodásukat illetően nem volt szerencsém,de hát türelmes vagyok.
Valóban, könnyen összetéveszthetők a bumble beekkel.

Szaporulatról majd beszámolok...
Geris
Új tag
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.11.15. 22:57


Vissza: Garnéláink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron