Feca garnélái

A fórumtagok garnélái

Feca garnélái

HozzászólásSzerző: feca101 » 2010.12.27. 21:12

Engedjétek meg hogy bemutassam pár garnélámat, és kezdésképp a friss Crystal Red szaporulattal dicsekedjek.
Több mint egy hete engedték el őket a nőstények körülbelül 1-1- nap különbséggel, 3 darab volt petés. Nem is mertem vizet cserélni azóta, csak most egy pár litert. Félig Ro, félig csapvíz keverékében tartom őket, talaj: JBL Manado és ugyanakkora szemcséjű Sóskúti kvarchomok keveréke, egy 54 literes medencében vannak. Vannak még mellettük Tylomelania csigák és maláj tornyosok.
A garnélafotózást még gyakorolnom kell, még nem nagyon sikerül.
Sokféle kaját kapnak: SERA Shrimps natural, Tetra Crusta, Csalán, Cyclops, és a sügéreim kajái Spirulina, Hikeri Excell, stb.
Épp a kedvenc kajájukra gyűltek össze: Spenót

Kép

A többi kép:
http://picasaweb.google.com/balakva/Cry ... directlink
feca101
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.08.25. 00:52
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Feca garnélái

HozzászólásSzerző: imi » 2010.12.27. 21:18

Mázlista!
Én hiába szuggerálom a CRS-eket, nem akarnak petésedni :)
imi
Hinomaru
 
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2010.08.31. 10:19

Re: Feca garnélái

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.12.27. 21:26

Gratulálok a picikhez!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Feca garnélái

HozzászólásSzerző: feca101 » 2010.12.27. 21:44

Köszönöm!
Azt még el is felejtettem, hogy tigrisek is vannak mellettük, most van azok közt is 3 petés meg a CRS - ből is 3, a tigrisek még nem szaporodtak, voltak már petések de elszórták a petéket mert akkor pakoltam őket a CRS - ek mellé, és ezt nem díjazták. Kíváncsi leszek, lesz e a kicsik közt TiBee, bár mindkét fajból van hím is, nőstény is.
Egy régebbi kép egy Amano garnéláról, ez az aki már nincs meg ebben a formában de az Amano garnélák igen, csak azóta nagyobbak :
Kép
feca101
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.08.25. 00:52
Tartózkodási hely: Békéscsaba


Vissza: Garnéláink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron