DeadWood

A fórumtagok akváriumai

Re: DeadWood

HozzászólásSzerző: stevo » 2012.03.19. 16:38

Keiron írta:Hidd el, az ilyen "apróságoktól" mindnyájunk szája a füléig ér, és ezeket soha sem lehet megunni. Lehet, hogy éppen ezekért csináljuk!?

Ez is közte van szerintem! ;)

myk74 írta:Szóval már idomitod is őket! :lol: Mivel kented be az újjad?Spenótkrémmel? :mrgreen:

Kezdem! :D Amúgy nem rossz ötlet, amit mondasz. Bár nekem a csupasz ujjamra buktak, és matázták le. :mrgreen:
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Re: DeadWood

HozzászólásSzerző: stevo » 2012.04.01. 21:30

Itt a hét vége, itt az ideje pár képnek, meg egy kis update-nek. Nagy örömömre az emers növények fejlődésnek indultak, hála Andrisnak (tuti megdelejezte a linderniát :D). Az előtérbe glosso került, sajnos elég nagy rá az esély, hogy elkezdenek felnyurgulni, de adok még egy kis időt nekik. A jobb sarokkal nem vagyok teljes mértékben elégedett, de a bolbitisnek adok még időt, nyugdíjas szegény. Lassan megérett az idő a stau-k nyírására és sűrítésére, jövő héten sort is kerítek rá szerintem.
Hogy ne csak jó dolgok történjenek az aksival, a héten teljesen váratlanul elpusztult az egyik oto, furán mozgott, mintha megsértette volna valami az egyik szemét, rövid haláltusa után hagyott itt. :( Amúgy még mindig nem tudtam dönteni a halakat illetően, hogy miket telepítsek bele. Nagyon kezd megtetszeni a boraras brigittae, Dorcinál van jópár darab és izgága, bátor halucik. Mondjuk egy 20as raj itt simán elférne nálam. :roll:

Nah, de képek!
A szokásos front (tudom koszos üveg...)
Kép
DeadWood #2 by [stevo], on Flickr

ééés az emers részletek:
Kép
DeadWood #2 by [stevo], on Flickr

Kép
DeadWood #2 by [stevo], on Flickr

Kép
DeadWood #2 by [stevo], on Flickr
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Előző

Vissza: Akváriumaink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég