182 liter a falban - Nature of the wall

A fórumtagok akváriumai

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.18. 12:36

szentgyo írta:Nem semmi ahogy nő a glosso, jó lenne ha a Riccardia is követné :) Különben nekem a legjobban a Fissidens pamacs tetszik...


Igen, jó lenne ha a Riccardia is hasonló pályát futna, de lehet akkor nem lenne ekkora kuriózum. ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: fudo » 2011.03.18. 20:45

Nagyon szép, így monitoron keresztül is el tudom nézegetni percekig. :)
Avatar
fudo
Mosura
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2010.12.28. 11:38

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: Frettner » 2011.03.18. 20:48

Levinen írta:
Frettner írta:Láthatóan a fissidens nő a leglassabban. Viszont a stau szépen fejlődik.


Reménykedsz? :twisted: ;) A Riccardia fejlődik a leglassabban, az nem is lehetne mérni. :)


Nem, már nem reménykedem..... ;) Kénytelen voltam venni egy dobozzal. :lol:
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.20. 00:10

Ma elkészült az akvárium köré a keret. Nagyon sokat dob így a szoba összképén, igazi eleganciát sugároz. :roll: :)

Kép
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: myk74 » 2011.03.20. 00:20

[quote="Levinen"]Ma elkészült az akvárium köré a keret. Nagyon sokat dob így a szoba összképén, igazi eleganciát sugároz. :roll: :)


Szép tájképed van!Üldögélnék előtte. :D Ki festette?Fantasztikus látvány,göncök nélkül még szebb :D
ÖRÖK HAJTÁS,ÖRÖK ÉLET!
myk74
Panda
 
Hozzászólások: 445
Csatlakozott: 2011.01.23. 15:10
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: Frettner » 2011.03.20. 00:24

Levinen írta:Ma elkészült az akvárium köré a keret. Nagyon sokat dob így a szoba összképén, igazi eleganciát sugároz. :roll: :)



Esküszöm, az első megjelent kép óta azon filózok, hogy miért nem takarja a fal körben az akváriumot, hogy tényleg csak a lényeg látszódjon. Csak nem mertem megkérdezni. Halálra idegesített, hogy látom a szélét, az alját és a tetejét.
De így már minden OKÉ!!! :P
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.20. 00:30

Frettner írta:
Levinen írta:Ma elkészült az akvárium köré a keret. Nagyon sokat dob így a szoba összképén, igazi eleganciát sugároz. :roll: :)



Esküszöm, az első megjelent kép óta azon filózok, hogy miért nem takarja a fal körben az akváriumot, hogy tényleg csak a lényeg látszódjon. Csak nem mertem megkérdezni. Halálra idegesített, hogy látom a szélét, az alját és a tetejét.
De így már minden OKÉ!!! :P


Nem fogod elhinni, de ahol csináltattam a keretet(ismert barkácsáruház) 3 hétre tudták elvállalni a elkészítését. Először azt hittem, hogy nem jól hallok, utána azt hittem, hogy vissza repültem a múltba, aztán rájöttem, hogy Magyarországon vagyok. :twisted:
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: stevo » 2011.03.20. 00:36

Ez brutálszép! Nagyon jó ötlet ez a fakeret, tényleg mintha egy tájkép lenne a falon, csak mozog :D Hogy konstruktívan is hozzászóljak, meglestem pár régi akváriumodat (is), szerintem ez a legutóbbi a legütősebb. Átgondolt hardscape, tökéletes növényválasztás, megfelelő gondozás. Példaértékű! Gratulálok! ;)
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: feca101 » 2011.03.20. 00:45

Sokat dob rajta a keret tényleg, nekem is van falba épített, és gondolkozom már rég hogy tegyek e keretet vagy sem, a tied megerősített hogy érdemes.

Nem fogod elhinni, de ahol csináltattam a keretet(ismert barkácsáruház) 3 hétre tudták elvállalni a elkészítését. Először azt hittem, hogy nem jól hallok, utána azt hittem, hogy vissza repültem a múltba, aztán rájöttem, hogy Magyarországon vagyok.


Ezen te még csodálkozol :) Ezért tudunk mi Magyarok ilyen jól barkácsolni.
feca101
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.08.25. 00:52
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: 182 liter a falban - Nature of the wall

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.20. 00:46

stevo írta:Ez brutálszép! Nagyon jó ötlet ez a fakeret, tényleg mintha egy tájkép lenne a falon, csak mozog :D Hogy konstruktívan is hozzászóljak, meglestem pár régi akváriumodat (is), szerintem ez a legutóbbi a legütősebb. Átgondolt hardscape, tökéletes növényválasztás, megfelelő gondozás. Példaértékű! Gratulálok! ;)


Köszönöm szépen. De azért tudni kell, hogy a tudatos növényezésben elkészített akváriumaim mind nano méretűek voltak és ott azért jóval korlátozottabbak a lehetőségek. Itt már volt tér, így a méretek nem szabhattak határt. Remélem az akvárium további élete is hozza az elvárásokat. :ugeek:
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

ElőzőKövetkező

Vissza: Akváriumaink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég