shrimp set 20

A fórumtagok akváriumai

shrimp set 20

HozzászólásSzerző: atis » 2011.01.20. 11:52

Sziasztok Atis vagyok! Életem első garnis akváriumát indítom. Sikerült egy multitól a karácsonyi akciók révén ócón beszerezni az aquael huszasát! ;) Gondoltam a nagy elsőnek jó lesz. Viszont nagyon bejött a csomagoláson lévő ilusztráció! "Az a szép zöld gyep" Táptalajnak amazonast raktam.Tetejére valami feketés akvárium talaj zúzalékot vékonyan,mert nem tetszett a szine a taljnak. :? Növénynek pár tő parvulát ültettem (állítólag kevésbé igényes de gyorsan nől,és hasonlít az áhított pázsitra) Kisebb vasfára jávai mohát növesztek. Illetve a fórumról lesve kerámia gyűrűkből ragasztottam össze egy kis búvóhelyet a garniknak. Reményeim szerint őt is benövi a moha. Gyári szűrőt lecseréltem szivacs szűrőre,mert nagyon pörgette a vizet legkisebb teljesítményen is. Kb 1 hete ketyeg a képen, valójában 4 hete. Elnézést a kép minőségért de telóval csináltam,és a fekete háttér folyamatosan tükröződött. Egyenlőre red cherryket szeretnék,tanulónak ők felelnek meg.(legalábbis mindenhol ezt olvastam). Kép Most úgy néz ki csökken a magas nitrát szint,lassan jöhetnek az rc-k! :D
atis
Red cherry
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.01.05. 08:30
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: shrimp set 20

HozzászólásSzerző: andrew » 2011.04.10. 14:12

Helló Atis!

Hogy halad a project :?: Tehetnél fel 1-2 képet!
Mindig két lehetőség van. Vagy nincs...
Avatar
andrew
CRS C
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.03.02. 21:52
Tartózkodási hely: Budapest VIII. ker.


Vissza: Akváriumaink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron