Spuc akváriumai

A fórumtagok akváriumai

Re: Spuc akváriumai

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.01.12. 00:31

Kíváncsi vagyok mi lesz az újabb forduló eredménye (értsd red cherry vs babaulti green, yellow vs babaulti zebra), azonban tartok tőle, hogy ismét a red cherry lesz a győztes, és akkor ki is lehet hirdetni, mint a torna abszolút bajnoka...

A békalencsét kalandos lesz eltüntetni, ha egy levéldarab marad valahol, akkor előbb utóbb el fog terjedni, bár ha kordában tudod tartani, akkor szerintem nincs vele semmi gond, jó gyorsan nő, egy kis nitrát szivattyú!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spuc akváriumai

HozzászólásSzerző: star67 » 2011.01.12. 10:30

Szerintem az újraindított és koncepcionálisan átrendezett 23 literes agrnélásod klasszisokkal jobban néz ki, mint a korábbi verzió.
Szóval, nagyon jó lett!
star67
Hinomaru
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.08.25. 15:38
Tartózkodási hely: Budapest, XI. kerület, spcs01@gmail.com

Re: Spuc akváriumai

HozzászólásSzerző: spuc » 2011.01.12. 11:24

Köszi a hozzászólásokat!
Igen, valószínű, hogy a redeket nem nyomja le semmi, de hát mit csináljak
A békalencséről pedig nem is tudtam, hogy jó nitrátkötő. De azért nem bánom, hogy felszámoltam (úgyis újranő)
Valóban, az előző változat elég rendezetlen volt. Így nekem is jobban tetszik...
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spuc akváriumai

HozzászólásSzerző: star67 » 2011.01.12. 16:53

szentgyo írta:Kíváncsi vagyok mi lesz az újabb forduló eredménye (értsd red cherry vs babaulti green, yellow vs babaulti zebra), azonban tartok tőle, hogy ismét a red cherry lesz a győztes, és akkor ki is lehet hirdetni, mint a torna abszolút bajnoka...

A békalencsét kalandos lesz eltüntetni, ha egy levéldarab marad valahol, akkor előbb utóbb el fog terjedni, bár ha kordában tudod tartani, akkor szerintem nincs vele semmi gond, jó gyorsan nő, egy kis nitrát szivattyú!


Én a békalencsét a felszínről hetente 1x lemerem hálóval, be az aranyhalasba, így mindenki jól jár! :lol:
star67
Hinomaru
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.08.25. 15:38
Tartózkodási hely: Budapest, XI. kerület, spcs01@gmail.com

Re: Spuc akváriumai

HozzászólásSzerző: spuc » 2011.01.13. 10:06

Én a békalencsét a felszínről hetente 1x lemerem hálóval, be az aranyhalasba, így mindenki jól jár!

A baj eddig az volt, hogy a növények levelei szétterültek a vízfelszínen, ráadásul kevés hely + tolótető= lehetetlen volt a hatékony békalencse fogás :x
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Előző

Vissza: Akváriumaink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron