Ramen 54 literes akváriuma

A fórumtagok akváriumai

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: stevo » 2011.05.23. 09:52

Baromi jó képek, még a végén fudo és Ramen fog vetélkedni a legjobb garnifotós címért! Mi meg hátradőlve élvezzük a jobbnál jobb képeket! :D
Egy nagyon figyelő,olvasó,tanuló garnéla addikt. :D
stevo
Mosura
 
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.03.16. 15:58
Tartózkodási hely: Budapest, email: putyeee@gmail.com

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.05.23. 11:34

stevo írta:Baromi jó képek, még a végén fudo és Ramen fog vetélkedni a legjobb garnifotós címért! Mi meg hátradőlve élvezzük a jobbnál jobb képeket! :D

;) :)
Én már gondolkodtam rajta, hogy kettőjük között rendezünk egy fotó versenyt és az akváriumom lenne a téma. :)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: Ramen » 2011.05.24. 08:05

star67 írta:Ezzel már komolyabb természetfotós versenyen is nevezhetnél vagy Amano mester jövő évi naptárának egyik lapja lehetnél! ;)

Köszi, azért nem lenne semmi ha ott virítana a képem :D (van még pár kép a tarsolyomba az elkövetkező hetekre :twisted: )

stevo írta:Baromi jó képek, még a végén fudo és Ramen fog vetélkedni a legjobb garnifotós címért! Mi meg hátradőlve élvezzük a jobbnál jobb képeket! :D

Köszönöm. Valami jobb technikával még talán lehetne is róla szó, de azt el kell ismerni, hogy fudo ezt a makro fotózást eléggé vágja. Szinte már a kis újában van. De majd igyekszem felnőni a feladathoz. ;)

Levinen írta: ;) :)Én már gondolkodtam rajta, hogy kettőjük között rendezünk egy fotó versenyt és az akváriumom lenne a téma. :)

Csak nem az IAPLC 2011-re fotóztatnád velünk az akit? A nyertes kép pedig be lenne küldve? :)
Avatar
Ramen
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.29. 18:12
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.05.24. 17:16

Az IAPLC versenyt magam részéről kb. 10 év múlva tartom reálisnak. :) Be lehet küldeni képeket, mégis csak lássák, hogy Magyarország is rajta van a térképen, de nekem ez kevés. Ha egyszer majd úgy érzem, hogy valóban különlegeset alkottam, nem pusztán szépet, na majd akkor. Kisebb versenyekben gondolkodok, ahogy eddig is. ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: fudo » 2011.05.24. 17:59

Ramen írta:Köszönöm. Valami jobb technikával még talán lehetne is róla szó, de azt el kell ismerni, hogy fudo ezt a makro fotózást eléggé vágja. Szinte már a kis újában van. De majd igyekszem felnőni a feladathoz. ;)


Inkább csak bőszen gyakorlok. :) A különbség inkább a technikai háttérben van. Te a tiédnek a felső határánál mozogsz, én az enyémnél valahol alul.
Avatar
fudo
Mosura
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2010.12.28. 11:38

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: Ramen » 2011.05.30. 19:04

A kép címe lehetne az is, hogy törd meg a csendet. :) Hiszen mostanában alig van élet a fórumon. :( Na nem baj, én tovább boldogítalak titeket a képeimmel. :D
Kép
Avatar
Ramen
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.29. 18:12
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: myk74 » 2011.05.30. 20:24

Ramen írta:A kép címe lehetne az is, hogy törd meg a csendet. :) Hiszen mostanában alig van élet a fórumon. :( Na nem baj, én tovább boldogítalak titeket a képeimmel. :D
Kép

Engem boldogíthatsz!Jöhetnek a képek! :D
ÖRÖK HAJTÁS,ÖRÖK ÉLET!
myk74
Panda
 
Hozzászólások: 445
Csatlakozott: 2011.01.23. 15:10
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: xman » 2011.06.05. 18:59

Ramen írta:A kép címe lehetne az is, hogy törd meg a csendet. :) Hiszen mostanában alig van élet a fórumon. :( Na nem baj, én tovább boldogítalak titeket a képeimmel. :D
Kép



Jó kis fotó!

A jó photography mellé nem lenne rosz, egy jó typography sem. ;)

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Ramen 54 literes akváriuma

HozzászólásSzerző: Ramen » 2011.06.06. 08:12

xman írta:Jó kis fotó!
A jó photography mellé nem lenne rosz, egy jó typography sem. ;)
Norbi


Köszi! Mire gondolsz pontosan? :)
Avatar
Ramen
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.29. 18:12
Tartózkodási hely: Pécs

The Secret Land

HozzászólásSzerző: Ramen » 2011.07.30. 11:04

Több, mint 1 hónap elteltével egy kis frissítés már elkelt a naplómban.

Az aki szépen növöget, a garnélák élnek és virulnak. Olyannyira, hogy tele vagyok kis RC-el. Bele se merek gondolni mi lehet a szűrőben. Szerencsére ezt a problémát augusztusban orvosolni fogom egy Gush gumis szűrő védővel. ;)

Kép
Avatar
Ramen
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.29. 18:12
Tartózkodási hely: Pécs

ElőzőKövetkező

Vissza: Akváriumaink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron