Pandion akváriuma

A fórumtagok akváriumai

Re: Pandion akváriuma

HozzászólásSzerző: Pandion » 2014.01.10. 12:10

Szia!

Elindult az akvárium. Kezdésnek van benne 10 red cherry (yellow-ot nem kaptam :S )és kaptam ajándékba 10 pink dániót. Azt mondta a gazdájuk, hogy nem bántják a garnikat. Ahogy nézem tényleg nem nagyon törődnek velük. JBL Novo lemezest adok nekik, amit a garnik is nagyon szeretnek. Persze ők kapnak külön is (nem tudom a nevét, de 4 féle kaja van nekik egy dobozban). a Vízhőfokot 23°C-ra állítottam. A növények elég jól beindultak. A tündérhínárt amit adtál rendszeresen vissza kell vágni, úgy nő, de a többi is hoz új leveleket. A garnik elég jól érzik magukat, úszkálnak is néha, meg szedegetnek egész nap. Készítek majd 1-2 fotót. Tettem be catappa levelet is. Még 1 Amano-t szeretnék bele tenni, meg egy sepregetőt, aztán meglátjuk hogy élnek együtt, ha gáz van akkor költöznek a halak.
Ami kicsit aggaszt, hogy 1-2 helyen a fán, illetve növényeken mintha penész jelent volna meg. Az állatok jól vannak, de gondolom ez nem tesz jót akkor se. A boltba mondták, hogy lehet h túletetek. Most próbálok jobban odafigyelni. Illetve arra gondoltam még, hogy valami jobbfajta baci kultúrát adagolok a heti vízcserénél. Mit javasolnál? Illetve mi a különbség az easy life easy starter és az FFM között? Láttam még e Catappa levél kivonatot is folyékony formában, szerinted az segítene? Ha jól emlékszem Neked volt valami "liquid filter" is amit adtál a vízbe, az mi volt pontosan?
Köszi előre is!

Galagonya írta:Szia!

Hogy áll az akvárium?
Tehetnél fel néhány friss képet, hogyan mutat most, biztosan természetesebb a látvány.
Pandion
Red cherry
 
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013.11.22. 16:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pandion akváriuma

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2014.01.10. 15:25

A dániókat én kivenném a helyedben, a kis garnélákat ha lesznek össze fogják csipegetni.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Előző

Vissza: Akváriumaink

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron