éjszakai viselkedés

Minden más általános információ a garnélákról

éjszakai viselkedés

HozzászólásSzerző: brutalmonk » 2010.10.18. 10:56

Sziasztok!

azon gondolkodtam az éjjel, hogy a garnélák mit csinálhatnak éjszaka a sötétben! Alszanak? aktívak? Van valakinek valami tapasztalata, megfigyelése? esetleg videó, cikk?
(az egész ötlet úgy jött hogy láttam éjszaka hogy a guppiaim a ricciabokron fekve alszanak békésen :D)
pukk
Kép
Avatar
brutalmonk
Panda
 
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2010.09.08. 15:44

Re: éjszakai viselkedés

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.10.18. 11:38

Hát, hogy éjszaka elfogy a kaja, az biztos. Persze, lehet, hogy a csigák eszik meg.
Nálam általában éjszaka vedlenek.
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: éjszakai viselkedés

HozzászólásSzerző: habee » 2010.10.18. 21:04

Sziasztok!
Nekem már sikerült őket kifigyelni éjszaka mivel nem tudtam aludni gondoltam bekukkantok,hogy mi a
helyzet egy tompított fényű kis elemlámpa segítségével,tetszett a látvány :shock: aktívan turkásztak a Hc bokrokon,nagy erővel pusztították az étel maradékot
és a gyermekláncfű levelet(nálam mindig éjszaka fogyasztják el az ilyeneket)szorgalmas kis állatkák azt meg kell hagyni :)
Legalább is a RC-k, nem tudom milyen lehet a többi faj viselkedése mivel egyenlőre még nincs de majd idővel
belekóstolok más fajokba is ;)
Sajnos tárgyi bizonyítékkal nem szolgálhatok az éjszakai"látomásomról" csak szavaimmal tudtam leírni
egyenlőre érjétek be ennyivel :)
Üdv:Norbi
Avatar
habee
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.15. 13:09
Tartózkodási hely: Kesztölc

Re: éjszakai viselkedés

HozzászólásSzerző: dobti » 2010.10.18. 21:17

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is ezt figyeltem meg, hogy éjszaka aktívabbak mint nappal, és természetesen szorgosan táplálkoznak. :)
"the grand nature in a glass"
Avatar
dobti
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.10.10. 22:45
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely


Vissza: Egyéb

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron