Zöldség a garnéláknak

Ötletek, tanácsok a garnélák etetésével kapcsolatban

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.11.16. 21:14

Jó szívvel ajánlom a csalánt. Nem szoktam forrázni, csak kiveszek a fagyasztóból pár levelet, és az már elég szottyadt nekik. Még lehet a természetben szedni, jól bírja a hideget. Német nyelvű videókon láttam az ötletet, ajánlott youtube keresőszavak: brennessel+garnele
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: Laci » 2010.11.27. 21:49

Pár óra leforgása alatt ennyi maradt egy jó tenyérnyi kelkáposztából! :D

Kép
Avatar
Laci
CRS S
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2010.08.22. 20:44
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.11.27. 22:09

Nem semmi, mostanában én sem tudok csigákat csapdázni salátalevéllel, mert a garnélák felfalják. Legalább lekompetálják a csigákat.
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.12.06. 00:49

Egy nagyon hülye kérdésem lenne. A levesben főtt sárgarépából lehet adni a garnéláknak? Garnéla szemmel olyan gusztusosan néz ki a puhára főtt sárgarépa. Főzzek nekik külön, vagy a levesesből is kaphatnak kóstolót? A natúrhoz képest nyomokban van benne egy kis nátrium klorid, napraforgóolaj, némi patás kérődzőből származó fehérjekivonat és más zöldségek leve, mint pl. hagyma, fehérrépa, pirospaprika.
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.12.06. 10:03

Moszat írta:Egy nagyon hülye kérdésem lenne. A levesben főtt sárgarépából lehet adni a garnéláknak? Garnéla szemmel olyan gusztusosan néz ki a puhára főtt sárgarépa. Főzzek nekik külön, vagy a levesesből is kaphatnak kóstolót? A natúrhoz képest nyomokban van benne egy kis nátrium klorid, napraforgóolaj, némi patás kérődzőből származó fehérjekivonat és más zöldségek leve, mint pl. hagyma, fehérrépa, pirospaprika.


Basszus, csak nem álltál neki éjjel húslevest főzni?
Egyébként én nem adnék nekik. Lehet benne sok só - esetleg jódozott is - meg a többi dolog, ízfokozó, mesterséges színezék, aromák, amik a vegetából vagy leveskockából kioldódnak.
Ha mindenáron répát adnál nekik, simán krumplihámozóval hasits le pár szeletet a friss répából, forrald pár percig, és kész.
D.
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.12.06. 12:48

Frettner írta:
Moszat írta:Egy nagyon hülye kérdésem lenne. A levesben főtt sárgarépából lehet adni a garnéláknak? Garnéla szemmel olyan gusztusosan néz ki a puhára főtt sárgarépa. Főzzek nekik külön, vagy a levesesből is kaphatnak kóstolót? A natúrhoz képest nyomokban van benne egy kis nátrium klorid, napraforgóolaj, némi patás kérődzőből származó fehérjekivonat és más zöldségek leve, mint pl. hagyma, fehérrépa, pirospaprika.


Basszus, csak nem álltál neki éjjel húslevest főzni?
Egyébként én nem adnék nekik. Lehet benne sok só - esetleg jódozott is - meg a többi dolog, ízfokozó, mesterséges színezék, aromák, amik a vegetából vagy leveskockából kioldódnak.
Ha mindenáron répát adnál nekik, simán krumplihámozóval hasits le pár szeletet a friss répából, forrald pár percig, és kész.
D.

Anyós főzte, és ha meghallaná, mikkel vádolod a levesét, nagyon nem szeretne :) Semmi kocka meg vegeta meg ilyesmik és elsózva sincs :) De már amúgy is elfogyott szóval bukták a garnik.
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: Laci » 2010.12.06. 18:41

Sima csapvízben kell nekik forralni egyet a zöldségen és minden reklamáció nélkül felfalják! :D
Avatar
Laci
CRS S
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2010.08.22. 20:44
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: dzsega » 2010.12.06. 19:37

Mivel mindenki dicsérte, ezért kipróbáltam én is.
A pritamin paprika pár perc forralás után került be, egy kb 1x0,5x0,5cm-es darabka. 4 túlélőm van valamint kb15 apród. 24 óra alatt fogyott el maradéktalanul (igaz besegített pár csiga). Tegnap pedig brokkolit kaptak igaz az még nem fogyott el, közel 24 órája van benn mindig van rajta garni. Sztetek meddig hagyjam bent :?:
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: frigos » 2010.12.08. 18:40

Petrezselymet (forrázva) lehet nekik adni?
Avatar
frigos
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.09.29. 14:51
Tartózkodási hely: Győr, Püspökladány,

Re: Zöldség a garnéláknak

HozzászólásSzerző: Moszat » 2011.01.02. 00:11

Életemben először forráztam pritaminpaprikát a garniknak, és épp csak belekóstoltak. Az algázók és a csigák nyalták fel. Korábban többször adtam vegyes konzervből pritaminpaprikát, azt meg szétkapják seperc alatt. Tapasztaltatok már ilyesmit?
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Etetés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron