Shrimp Tonic

Ötletek, tanácsok a garnélák etetésével kapcsolatban

Shrimp Tonic

HozzászólásSzerző: LGA » 2013.01.28. 08:28

Sziasztok!

Hogy mûködik ez a jószág? Nekem egy része feljön a víz színére és szétfut rajta. Ami meg lefelé száll azt a vízmozgást húzza szét. De ami leér kikapcsolt szûrônél, arra se mennek rá, hosszabb idô alatt sem. Víz alatt próbálok egy gyufafejnyit elmorzsolni (6 teljesen kifejlett és egy csomó ivadék).
LGA
Mosura
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2011.06.05. 13:55

Re: Shrimp Tonic

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.01.29. 14:58

Hello,

A hozzászólásodból ítélve kis garnéláknak szánod kiegészítő eleségnek? Nem teljesen ez a célja ennek a terméknek:

"Shrimps have an innate immune system that responds to infections, but their adaptive immune system is inadequate to handle most infections. Enhancing the immune system through nutrients and immunostimulants is important in improving host defense capabilities in shrimp. Probiotics (Mosura BT-9 and Bioplus) also plays an effective role in improving defense capabilities."

Inkább a BioPlust javasolnám vagy a Shrimptont.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Shrimp Tonic

HozzászólásSzerző: LGA » 2013.01.29. 19:27

Nem, a kicsiknek más kaja van. :) De mobilon nem annyira shakespeari az ember... Szóval az eredeti kérdés továbbra is áll.
LGA
Mosura
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2011.06.05. 13:55

Re: Shrimp Tonic

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2013.01.29. 19:33

Semmi különös, beszórod, eloszlik majd lemerül idővel. Meg fogják találni :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Shrimp Tonic

HozzászólásSzerző: Garneland » 2013.01.30. 01:06

Van vele jó tapasztalatotok?
Én használom már egy ideje, szeretik a garnélák, ennyit tudok mondani.
Ez egy étrendkiegészítő garnéláknak, immunrendszererősítő, ha esetleg valaki nem tudná. ;) 8-)

Nálam egyébként elég könnyen leszáll és egész jól megszívja magát, úgyhogy szépen megtudják fogni, megeszegetik, de jó program nekik a kissebb szemeket is felkutatni.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Shrimp Tonic

HozzászólásSzerző: LGA » 2013.01.30. 08:32

Hát nekem volt úgy, hogy még három nap múlva is a víz tetején úszott... minden más, por alakú cucc pedig lesüllyed (pl. Shirakura Chi Ebi, Old Sea MP). Darabkák sincsenek benne, homok szemcseméretû, annál tapadósabb állagú jószág.
LGA
Mosura
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2011.06.05. 13:55


Vissza: Etetés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron