Lehalászás

Tippek, tanácsok a garnélák világával ismerkedők számára

Re: Lehalászás

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2015.03.03. 10:57

Én a kisméretű garnélás hálókat használom, ezek általában fehér színűek. Üvegpipát nem próbáltam soha, nekem egyszerűbb sokkal a háló, semmilyen hátránya nincs a hálóval szemben.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lehalászás

HozzászólásSzerző: rutilans » 2015.03.15. 22:21

szentgyo írta:Én a kisméretű garnélás hálókat használom, ezek általában fehér színűek. Üvegpipát nem próbáltam soha, nekem egyszerűbb sokkal a háló, semmilyen hátránya nincs a hálóval szemben.


Egy pontos megnevezést vagy linket a bolthoz tudsz küldeni? Sokfélét megnéztem már, de mind óriásinak tűnnek.
rutilans
Yellow fire
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.05.13. 12:10

Re: Lehalászás

HozzászólásSzerző: rutilans » 2015.03.15. 22:24

szentgyo írta:
rutilans írta:Egy berendezett, növényekkel vastagon beültetett medencéből hogyan varázsoljak ki egyetlen garnélát?
Persze anélkül hogy bármi kárt okozzak, vagy éppen a növényeket kitépjem. :D


Etess előre, hátha odajön a garnéla és akkor hálóval kiszeded, esetleg a hálóba tegyél eleséget és akkor bemegy oda magától.


Szerencsére szépen szaporodnak, de sajnos elég sok olyat látok köztük amiket kiszednék. Egyesével lehetetlen összevadászni őket. Valami csapda ötlet? Olyan pl. este beteszem, reggelre mindenki bent van. Persze lesz néhány (főleg a picik), aki nem menne bele, de legalább a nagy részüket megfoghatom.
rutilans
Yellow fire
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.05.13. 12:10

Re: Lehalászás

HozzászólásSzerző: lacee13 » 2015.03.16. 00:00

Ne etess 4 napig. 1 Fél literes Coca-kolás flakon száját vágdle, forditsd vissza (mint egy varsa) tegyélbele kicsi kaját és reggelre bele mennek.
Kép
Ja és fektetve tedd be.
Avatar
lacee13
CRS C
 
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2013.11.08. 18:55

Előző

Vissza: Első lépések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég