Vélemények a fórumról

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.09.01. 10:57

spuc írta:Szia Szentgyo!

Tudnál esetleg egy "Biológia" Témát csinálni a "Garnélák világába" és oda átteni az "egy kis genetika"-t. Egyrészt, szerintem el van ott az egyébben dugva, másrészt szeretnék még írni ilyesmiket csinálni, amik nem feltétlenül genetikával, de biológiával foglalkoznak (pl rákok rendszertana, esetleg anatómia, stb)
Köszi
spuc


Hello,

Kérésed kész is. Nagyon örülök neki, hogy szeretnél ilyen témákat csinálni, ebben a témakörben bőven van mit tanulnunk. Épp ezért kezdtem el a blogon is egy ilyen kis sorozatot, kérlek jelezd ha nagy hülyeséget írok bele, hogy helyesbíthessem.

Ha nem gond, akkor ennek a Biológia fórumnak kineveztelek a Moderátorává, ha bármi moderálandót találsz benne, akkor használd bátran ezt a funkciót is :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.09.01. 12:21

szentgyo írta:
spuc írta:Szia Szentgyo!

Tudnál esetleg egy "Biológia" Témát csinálni a "Garnélák világába" és oda átteni az "egy kis genetika"-t. Egyrészt, szerintem el van ott az egyébben dugva, másrészt szeretnék még írni ilyesmiket csinálni, amik nem feltétlenül genetikával, de biológiával foglalkoznak (pl rákok rendszertana, esetleg anatómia, stb)
Köszi
spuc


Hello,

Kérésed kész is. Nagyon örülök neki, hogy szeretnél ilyen témákat csinálni, ebben a témakörben bőven van mit tanulnunk. Épp ezért kezdtem el a blogon is egy ilyen kis sorozatot, kérlek jelezd ha nagy hülyeséget írok bele, hogy helyesbíthessem.

Ha nem gond, akkor ennek a Biológia fórumnak kineveztelek a Moderátorává, ha bármi moderálandót találsz benne, akkor használd bátran ezt a funkciót is :)


Köszönöm!
spuc
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: taksoft » 2010.09.16. 11:54

Keresgéltem, de nem találtam piac topikot.

Gondolom jó lenne, ha lenne, persze csak ha van mit eladni/venni. Persze más oldalakon is hirdettek, és ki lehet nyomozni hogy kinek mi eladó van (akár különleges keresztezések is), de jobb lenne talán itt összegyûjtve. Mert gondolom nem csak én vagyok úgy vele, hogy megbízható helyrõl szívesebben venne, és itt azért koncentráltabban vannak a "megbízható helyek". ;)

Ha nem fér össze a topik elveivel, akkor maradhat hamvába holt ötlet is, nem erõltetem.
taksoft
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.08.24. 15:00
Tartózkodási hely: Bp. IX. ker.

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.09.16. 12:31

taksoft írta:Keresgéltem, de nem találtam piac topikot.

Gondolom jó lenne, ha lenne, persze csak ha van mit eladni/venni. Persze más oldalakon is hirdettek, és ki lehet nyomozni hogy kinek mi eladó van (akár különleges keresztezések is), de jobb lenne talán itt összegyûjtve. Mert gondolom nem csak én vagyok úgy vele, hogy megbízható helyrõl szívesebben venne, és itt azért koncentráltabban vannak a "megbízható helyek". ;)

Ha nem fér össze a topik elveivel, akkor maradhat hamvába holt ötlet is, nem erõltetem.


Itt olyan sosem lesz :mrgreen:
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: taksoft » 2010.09.16. 12:45

Dzsolo írta:
Itt olyan sosem lesz :mrgreen:


Természetesen nem írtam oda, hogy csak szigorúan garnélák adás-vételére gondoltam, semmi másra.

A technikai eszközöket, dekorokat, eleségeket megkapom bárhol, szinte mindent be lehet mindegyik oldalon szerezni, de garnélát csak kevés helyen. Vagy teljesen megbízhatatlan forrásból.

Akkor marad a többi fórum alapos átbújkálása (hátha valaki itteni hirdet ott), ha bõvíteném az állományt? :|
taksoft
Mosura
 
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2010.08.24. 15:00
Tartózkodási hely: Bp. IX. ker.

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: Dzsolo » 2010.09.16. 12:52

taksoft írta:
Dzsolo írta:
Itt olyan sosem lesz :mrgreen:


Természetesen nem írtam oda, hogy csak szigorúan garnélák adás-vételére gondoltam, semmi másra.

A technikai eszközöket, dekorokat, eleségeket megkapom bárhol, szinte mindent be lehet mindegyik oldalon szerezni, de garnélát csak kevés helyen. Vagy teljesen megbízhatatlan forrásból.

Akkor marad a többi fórum alapos átbújkálása (hátha valaki itteni hirdet ott), ha bõvíteném az állományt? :|


Én PM-ben beszélgetek ilyenekről :D de az ötletet támogatnám
Avatar
Dzsolo
Mosura
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2010.08.23. 14:44
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.09.16. 12:57

Szerintem, ha megnézed a bemutatkozásokat és az egyes tagok garnéláit, akváriumait, pontosan képben leszel, hogy ki mit tart, és semmi akadálya, hogy PÜ-ben megkeresd és csereberélj vele.
Erre azért mindenki nyitott.
D.
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.09.17. 00:17

taksoft írta:Keresgéltem, de nem találtam piac topikot.

Gondolom jó lenne, ha lenne, persze csak ha van mit eladni/venni. Persze más oldalakon is hirdettek, és ki lehet nyomozni hogy kinek mi eladó van (akár különleges keresztezések is), de jobb lenne talán itt összegyûjtve. Mert gondolom nem csak én vagyok úgy vele, hogy megbízható helyrõl szívesebben venne, és itt azért koncentráltabban vannak a "megbízható helyek". ;)

Ha nem fér össze a topik elveivel, akkor maradhat hamvába holt ötlet is, nem erõltetem.


Szia,

Ilyen topik nem lesz, a későbbiekben se keresd. Ha engedném az adás vételt, előbb utóbb az lenne a vége, hogy tele lenne a fórum olyanokkal, akik csak üzletelésre, kupeckedésre használnák a fórumot. Ennek nem látom értelmét, így nemes huszárvágással így orvoslom ezt a jelenséget.

Itt jegyzem, hogy mindenféle hirdetés, adásvétel, reklám stb azonnal törlésre is kerül.

Tessék a fórumot az információ megosztásra használni, ne az üzlet legyen a fontos!
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: Fred » 2010.09.22. 12:09

Lenne mégis ez huszárvágás nélküli, szerintem egész jónak tűnök megoldásom ha érdekel! Érdekel?
no mindegy, leírom :)
Annyi lenne a dolog lényege, hogy elosztjuk mondjuk Kaja/Vegyszer- Technika/dekor- Garnéla/Növény azaz 3 témába topicokat , DE nem adás-vétel. Simán csak vétel. Ígyhát ha valakinek szüksége van valamire , keres valamit stb.. és éppen van valakinek akkor meg tudják beszélni a dolgot, viszont így nem lenne olyan , hogy ide jön valaki vásárolni, vagy esetleg hírdetni, csupán annyi, hogy így tudnánk segíteni is egymásnak.
Ez egy ötlet volt, olvassátok el, gondoljátok meg.
Részemről ennyi,
Kornél
Kép
Fred
CRS C
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2010.08.30. 14:25

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.09.22. 12:52

Fred írta:Lenne mégis ez huszárvágás nélküli, szerintem egész jónak tűnök megoldásom ha érdekel! Érdekel?
no mindegy, leírom :)
Annyi lenne a dolog lényege, hogy elosztjuk mondjuk Kaja/Vegyszer- Technika/dekor- Garnéla/Növény azaz 3 témába topicokat , DE nem adás-vétel. Simán csak vétel. Ígyhát ha valakinek szüksége van valamire , keres valamit stb.. és éppen van valakinek akkor meg tudják beszélni a dolgot, viszont így nem lenne olyan , hogy ide jön valaki vásárolni, vagy esetleg hírdetni, csupán annyi, hogy így tudnánk segíteni is egymásnak.
Ez egy ötlet volt, olvassátok el, gondoljátok meg.
Részemről ennyi,
Kornél


Köszönjük Fred az ötletet, de sajnos ebben a formában sem fogunk tudni az eladásnak lehetőséget adni a fórumon. Igazából nem az a bajunk, hogy miként tálaljuk, hanem teljesen ki akarjuk hagyni a "piszkos anyagiakat" a még tiszta felületünkről. Mint régi fórumozók jól ismerjük ennek az előnyeit, de sajnos vannak árnyoldalai is, ami tönkretehet egy-két dolgot. Továbbra is kérünk titeket, hogy fogadjátok el nagyjából az egyetlen szigorú követelményünket. Ha ilyen üzletelős igényetek merül fel, akkor próbáljátok meg privátban (érdeklődés, biznisz, szemét moderátorok, stb.), vagy más fórumokon ahol ennek teret engednek. Egyébként elég sok igényesebb oldal van, ahol ezeket meg tudjátok oldani. Többek között én is sok dolgomtól szoktam megszabadulni és ezeken az oldalakon jól is működik.
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

ElőzőKövetkező

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég